İstanbul’lu Gelin Yeni 3. Sezon Ne Zaman başlayacak Tarihi Belli Oldu (Star tv)

Cuma akşamları Star tv’de devam etmekte olan İstanbul’lu Gelin dizisi 53. bölümü ile 8 Haziran Cuma günü sezon finali yaparak uzun bir ara verecek ekrana. Star TV kanalında iki sezondur oldukça iyi izlenen ve cuma günlerine aldığı yüksek reytinglerle damga vurarak çok iyi sıralamalar alan İstanbul’lu Gelin dizisinin 2. sezonu 8 Haziran Cuma günü sezon finali ile tamamladı.

İstanbul’lu Gelin 8 haziranda sezon finali yapıp dizi biter bitmez yeni sezon ne zaman başlayacak diye izleyenlerden meraklı sorular gelmeye başladı. Biz de hemen bu sorulara cevap vermek ve dizinin Star tv kanalı tarafından açıklanan resmi yeni 3. sezon tarihini sizlere duyurmak için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Cuma akşamları Aldığı reytingler ile Star tv’nin Gözde dizilerinden birisi olan ve cuma günleri diğer dizilerden oldukça yüksek oranda Total reyting kazanan İstanbul’lu Gelin dizisi 8 Haziran 2018 cuma tarihindeki sezon finalinden sonra yaklaşık 2.5 ay boyunca yaz tatiline girecek ve uzun bir ara verip dinlenme dönemi yaşayacak. Eylül ayının başında toplanacak olan dizi ekibi yeni sezon çalışmalarına başlayacak ve deneme çekimleri yapılacak.

İstanbul’lu Gelin dizisinde yeni 3. sezonda katılacak oyuncular ve diziden ayrılacak oyuncular bulunmakta. İstanbul’lu Gelin diğer dizilerde de olduğu gibi bazı oyuncular ve rolleri gereği dizide ölecekler veya vurularak çıkacaklar ve farklı rollere dizi de yer veriliyor. Böylelikle dizi durağanlıktan kurtarılıp aktif bir dizi haline geliyor. Bu sebeple ağustos ayının sonlarında yapılması beklenen yeni 3. sezonda diziyi canlandırmak için yeni karakterlerin İstanbul’lu Geline dahil olacağı belirtildi.

İstanbul’lu Gelin Yeni 3. Sezon Ne Zaman başlayacak İşte Tarihi (Star tv) ekranlarında Cuma günü yayınlanan dizinin üçüncü sezona başlama tarihi Belli oldu. 28 Eylül 2018 Cuma günü yeni sezona diğer dizilerle birlikte başlayacak olan İstanbul’lu Gelin yeni oyuncularının katılımıyla reytinglerde başarıyı yakalamaya devam edecek mi, Bizler de sizler kadar merak ediyoruz.

İstanbul’lu Gelin yeni sezonda neler olacak Süreyyanın bebeği öldü mü sorusu yine en çok merak edilen konuların başında yer alırken dizideki aksiyon her geçen bölüm artmaya başlamıştı. İstanbul’lu Gelin dizisi yeni sezonda da izleyicilerin merak konusu olmaya devam edecek bir dizi olarak kaldığı yerden 28 eylül cuma günü devam edecek.

İstanbul’lu Gelin 3. Yeni Sezon: Bizler de sizler için yeni bilgileri İstanbul’lu Gelin yeni sezon tüyolarını ve İstanbul’lu Gelin dizisine dair bütün bilgileri 3. sezon yeni gelen oyuncuları diziden çıkanları ve lazım Her şeyi burada sizlere sunmaya çalışacağız. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlere destek olabilir İstanbul’lu Gelin Yeni 3. Sezon Ne Zaman başlayacak sorusuna yanıtlarınızı bekliyoruz.

İstanbul’lu Gelin Yeni 3. Sezon Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İstanbul’lu Gelin Yeni 3. Sezon Ne Zaman başlayacak Tarihi Belli Oldu (Star tv) (1 Yorum)

  1. dilara hak etti hiç üzülmedim bir pisikopatla evlendi nasıl bir hikaye süreyya arkadaşının hakaretine sessiz kaldı arkadaşlıgını bitirmeliydi sonuna kadar dayak yemeyide yalanlarıda hak etti adem bilerek evlendi aslında dilarayı hiç sevmedi geç kalmış adalet

Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2018