İstanbullu Gelin Yeni 3. Sezon Nerede Çekiliyor Hangi Mekanlar Nasıl Gidilir?

2 sezondur Star TV’de ekrana gelen cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi İstanbullu gelin 3. sezonu ile kaldığı yerden devam ediyor. İstanbullu gelin 3. sezon yeni fragmanı yayınlandı ve izleyenler oldukça merak edecekleri yeni bir sezonun başında özellikle diziye yeni giren oyuncu Ahsen Eroğlu yaz karakteriyle oldukça dikkatleri çekmeyi başardı. Ancak İstanbullu gelin 3. sezon nerelerde çekiliyor mekanlar neresi fragman da oldukça güzel görünen yerlerin nereler olduğu izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı.

Bizde merak eden ziyaretçilerimiz için İstanbullu gelin 3. sezon nerede çekildi hangi yer Mahalle cadde sokak gibi bilgileri Hatta İstanbullu Gelin yeni sezon 3. dönem hangi il ilçede kasabada çekildiğini merak edenler için tüm bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz. Öncelikle dizinin bir çok yerde çekildiğini unutmayalım.

İstanbullu gelin dizisi çekim yerleri yeni 3. sezon sete nasıl gidilir

Bu yerlerden İstanbul olanları zaten konumuzda çok kez paylaştık ve sizlere duyurduk. Ancak İstanbul dışında da dizinin bir çok çekim yeri olduğunu hemen vurgulayalım. İstanbullu gelin dizisi çekim yerleri yeni 3. sezon sete nasıl gidilir sorusuna detaylı olarak aşağıda cevap vereceğiz. İşte İstanbullu gelin dizisinin 3. Sezonda çekildiği yerlerden birisi olan İzmir Foça’dan görünüm..

İstanbullu gelin yeni sezonda İzmir Urla da çekiliyor

Tanıtım fragmanını izleyenler İstanbullu Gelin’in 3. sezonunda oldukça renkli ve güzel yerleri görmeye başladılar. Bu yüzden de İstanbullu Gelin 2018-2019 yeni sezonda nerede çekiliyor sorusunu ve İstanbullu gelin 3. sezon çekim yeri neresi soruları merak edip bizlere de sormaya başladılar.

İstanbullu Gelin 3. Sezon Nerede Hangi Mekanlarda çekim yapıldı

Açıkçası merak edilmeyecek gibi yerlerde değil. ormanlık alanda yeşil piknik yerlerinin ortasında yeni gelen fotoğraflar İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonunda Yarın 3. sezondan nerelerde çekildiğini iyice merak etmemizi sağladı. Bildiğiniz üzere daha önceki sezonlarda farklı çekim yerleri kullanılmakla birlikte en çok İstanbul’da çekimler devam etmişti. yeni 3. sezonda da İstanbullu Gelin dizisinin çekildiği yerler Elbette İstanbul merkezli olacak.

İşte o vapura binipte İstanbul Galata kulesi manzaralı o muhteşem manzarayı sizlerle paylaşıyoruz:

İstanbullu gelin 3. sezon çekim yerleri il ilçeler

İstanbullu Gelin Yeni 3. Sezon Nerede Çekiliyor Hangi Mekanlar Nasıl Gidilir? Sorusu çok mekan olduğu için Kısa kısa yazalım hepsini:

İstanbullu Gelin 3. Sezon Nerede ormanlık alan neresi

Dizide geçen yer Boran Konağı olarak anılan mekan aslında bir platodan ibaret..  Bursa evleri görünümünde olan ve oldukça gösterişli görünen bu konak, İstanbullu Gelin dizisi için özel olarak inşa edildi. İstanbullu Gelin 3. Sezon çekimleri de bu geniş bahçeli, çimlerle kaplı bahçe alanı ve havuzu ile göz kamaştıran yapı, Beykoz Kundura Fabrikası’nda uzun bir çalışma ile yaklaşık 5 ayda kuruldu ve dizinin 3. sezon çekimlerinin çoğu burada devam ediyor..

İstanbullu gelin yeni sezonda İzmir Foça da ve Urla da çekiliyor! İstanbullu gelin yeni 3. sezonda çekim yerleri neresi diye merak edenlere resimlerle yanıt verelim:

İstanbullu gelin yeni 3. sezonda çekim yerleri neresi

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in 3. sezon fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Tamer Levent, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar ve Neslihan Yeldan’ın paylaştığı yapımın kadrosunda bu sezon Meral Çetinkaya, Nihal Yalçın, Kaan Çakır ve Ahsen Eroğlu da yer alacak.

İstanbullu gelin dizisi nerede çekiliyor yeni 3. sezon

İstanbullu gelin yeni 3. sezonda çekim yerleri:

İstanbullu Gelin Yeni 3. Sezon Nerede Çekiliyor

Bu arada kısaca belirtmekte fayda var. İstanbullu Gelin dizisinin ikinci sezonunun ilk bölümü yurt dışında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da çekilmişti. Bu sezonda çok güzel yerler mekanlar sizleri bekliyor olacak. İstanbullu Gelin Yeni 3. Sezon Nerede Çekiliyor Hangi Mekanlar Nasıl Gidilir? sorusuna cevap vermeye çalıştık, sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

İstanbullu Gelin Yeni 3. Sezon Nerede Çekildi orman neresi yazın konuştuğu mekan nerede Esma nerede öldü yeni sezonda İstanbullu gelin mekanları için görselimizi sizlere sunuyoruz..

Süreyya Esmayı öldürdü mü üstüne mi kaldı

İstanbullu Gelin Süreyya Esma’yı neden nasıl öldürdü?

İstanbullu Gelin Yeni 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2018