İstanbullu Gelin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Dizi devam edecek mi?

İstanbullu Gelin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Dizi devam edecek mi?

Ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisinin yönetmeni Zeynep Günay Tan İstanbullu Gelin dizisinin 3. sezon 87. bölümde  final yaparak ekranlara veda edeceğini açıkladı.  1 Mayıs 2019 Cuma akşamı  İstanbullu Gelin 3. sezonun sonunda 87. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Star Tv‘nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisinden sevenlerini üzen bir haber geldi İstanbullu Gelin dizisi 3.Sezonunun 87.Bölümü ile final yapacağı kesinleşti. Dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan İstanbullu Gelin dizisi için 3. Sezonun final sezonu olacağını açıkladı. 1 Mayıs 2019 Cuma akşamı yayınlanacak olan 87.Bölümü ile ekranlara veda edecek

İstanbullu Gelin Dizisinin Konusu

İstanbullu’da yaşayan Süreyya küçük yaşlarda babasını ve annesinin vefat etmesi üzerine hayatta tek başına kalmış ve hayatın bütün zorluklarını tek başına göğüslemiştir. Hayatta kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış gururlu bir kadındır. Hiç beklemediği bir anda karşısına Faruk çıkar. Faruk Bursa’lı zengin ve yakışıklı bir iş adamıdır. Süreyya ve Faruk birbirlerine  aşık olurlar fakat önlerinde bir çok engel vardır.

Faruk ve Süreyya önlerine çıkacak bu engellerin farkındadır ve kimseye danışmadan herkesten habersiz nikah kıyarlar.  Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesi. İstanbul’da yetişmiş olan özgürlüğüne düşkün Süreyya modern bir kadındır Faruk ise ailesine gelenek ve görenekleri sıkı sıkıya bağlıdır. Süreyya eve adımını atarken ev halkını yavaş yavaş tanıyacaktır. Herkesi yönetmek isteyen tek gayesi evdeki hakimiyeti kurmak olan kayın validesi Esma  tek işi genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, Kocasının her biri birbirinden sorunlu olan kardeşleri Fikret, Osman ve Murat ile boğuşurken Faruk ise hiç hesapta yokken ortaya çıkan sürpriz düşmanıyla baş etmek zorunda kalacaktır. Süreyya ve Faruk’un karmakarışık dünyasını ve yaşayacakları sorunları konu alan bir dizidir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019