İzmirli Öğrenci Yunus Akpınar Zeytin Dalı Harekatı için Rap Şarkı Yaptı

Ülkemizin Afrin’e başlattığı sınır ötesi operasyonu Zeytin dalı hareketı için her kes elinden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyor. İzmir’de Lise öğrencisi olan Yunus Akpınar da boş durmadı ve bir rap şarkı ile askere polise ve tüm ülkemize moral olsun diye rap şakı hazırladı.

Yunus Akpınar’ın hazırladığı ve izlenme rekorları kıran rap şarkı Zeytin Dalı Harekatı için yaptığı rap şarkı çok sevilip beğenildi ve paylaşım rekorları kırmaya başladı. Bizde sizler için İzmirli Öğrenci Yunus Akpınar Zeytin Dalı Harekatı için Rap Şarkısını ve sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İzmirli Öğrenci Yunus Akpınar Zeytin Dalı Harekatı için Rap Şarkı ve Sözleri

İzmirli Lise öğrencisi Yunus Akpınar’ın Zeytindalı Harekatı için hazırladığı rap şarkı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleri ile başlıyor ve operasyondaki askerlerimizin tank ve top atışlarının eşliğinde F-16 pilotlarımızın atışları ve Atak helikopterlerinin Afrin üzerinde uçuşları ile devam ediyor.

[kirmizibuton][/kirmizibuton][kirmizibuton][/kirmizibuton]Trt HAberde çıkan İzmirli Öğrenci Yunus Akpınar Zeytin Dalı Harekatı için Rap Şarkısını sizlere sunuyoruz. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle hem şarkıyı hemde konu hakkında görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

 1. YUNUS akpınar ın..
  Yazdığı. sőzleri..
  Eklememişsiniz..
  Sayın yőneticimiz. .
  Internet ten baktım..
  Yine bu sayfa karşımda..
  Fakat..sôzleri yokk..

  1. Ferize hanım, internet cok kısıtlı oyüzden araştıramadım sözleri.. bulursanız yazın lütfen yorumlara..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.