Japon Bilim adamlarının dondurup 31 yıl sonra çözülüp yavru üreten hayvan Kutup Ayısı

Japon Bilim adamlarının dondurup 31 yıl sonra çözülüp yavru üreten hayvan Kutup Ayısı Panda Su Ayısı Bozayı Japon bilim insanları tarafından dondurulduktan yaklaşık 31 yıl sonra çözdürülüp sağlıklı yavrular üretmeye devam eden hangisidir?

Kim Milyoner Olmak İster? ’deki sorunun cevabı nedir? Meltem Hanım bu soruda joker haklarını kullandı mı? Doğru cevabı verdi mi? Japon bilim insanları tarafından dondurulduktan yaklaşık 31 yıl sonra çözdürülüp sağlıklı yavrular üretmeye devam eden hangisidir? CEVAP: SU AYISI

Japonyada Dondurulan su ayısı 30 yıl sonra canlandırıldı Bilim insanları mikroskobik bir canlı olan su ayılarını eksi 20 santigrat derecede dondurduktan son yeniden canlandırdı.. Japon bilim insanları tarafından dondurulduktan yaklaşık 31 yıl sonra çözdürülüp sağlıklı yavrular üretmeye devam eden hangisidir? CEVAP: SU AYISIJapon Bilim adamlarının dondurup 31 yıl sonra çözülüp yavru üreten hayvan

Evli ve üç çocuk annesi olan 37 yaşındaki Meltem Sevim Demirezen yarışmaya Niğde’den katılıyor. Erciyes Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Meltem Hanım, özel bir kurumda matematik öğretmeni olarak çalışıyor. Meltem Sevim Demirezen’in yarışmadaki hedefi 30.000 TL’lik ödül.

Meltem Sevim Demirezen kim milyoner olmak ister

Beyazıt Üniversitesinin girişinde kapıda HAngi padişahın tuğrası vardır? Abdülaziz
İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünün giriş kapısında hangi Osmanlı padişahının tuğrası var? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünün giriş kapısında hangi Osmanlı padişahının tuğrası var? sorusunun yanıtı nedir? İşte, 4 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan ATV’nin sevilen yarışma programında, bir yarışmacıya zor anlar yaşatan sorunun cevabı! Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu yaptığı program her hafta milyonlarca lira ödül dağıtıyor.

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünün giriş kapısında hangi Osmanlı padişahının tuğrası var?
A: Abdülaziz
B: Adbülmecid
C: 2. Abdülhamid
D: Mehmed Reşad
Doğru cevap: Abdülaziz (A)

Aslen Osmaniyeli olan 66 yaşındaki Mehmet Gazi Kobaner, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Mehmet Bey, evli ve iki çocuk babası. Şu anda özel bir hastanede varis cerrahı olarak çalışan Mehmet Kobaner, yarışmada yüksek bir meblağ kazanması durumunda, bir öğrenciye burs vermek istediğini söylüyor.

Beyazıt Üniversitesinin girişinde kapıda HAngi padişahın tuğrası vardır

Hüü Jjjj Şklinde başlayan İhsan Oktay kitabı Hangisidir Suskunlar Puslu Kıtalar

Aslen Niğdeli olan 18 yaşındaki Yiğitalp Akpınar, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi olan Yiğitalp Bey, yarışmada öncelikle ilk iki soruyu geçebilmeyi hedefliyor.

Yiğitalp Akpınar kim milyoner olmak ister

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Mart 2019