Jet Sosyete 4. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Mart Pazar

Jet Sosyete dizisi yeni bölümünde neler olacak? Cengiz Yaşar’ın ofise alışması için tüm ofis çalışanlarına toplu bir konuşma yapmasını ve kendini tanıtmasını ister. Ama Yaşar’ın topluluk önünde konuşma fobisi var. Cengiz bu konuda Yaşar’a tüyolar verir. Yaşar ofis çalışanları önünde konuşabilecek mi? Yaşar’ın bu sırada yaşadıkları seyircileri güldürecek.

Jet Sosyete dizisi 4. bölümünde Talip magazin haberlerine düşen Yıldız ve Ozanın haberini tüm ev halkına gösterir. Gündüz bundan sonra kızları gözetip kollamakla sorumludur.  Gündüz yeni görüşmeye başladığı Alara’dan çok artık Yıldız ve Melike’yle ilgilenmek zorundadır.

Birlikte AVM ye giderler. Gündüz ve Melike’yi AVM de yanyana gören Alara durumu yanlış anlar. Alara Gündüzle arasına bir sınır çizer.. Makyaj lansmanı ertelense de artık yapılacaktır. Gizem sahneye çıkmak istemektedir. Kayınvalidesi İlayda ve Peline rağmen bir konuk sayesinde sahneye çıkar. Jet Sosyete dizisinde 11 mart pazar akşamı Star tv de yayınlanacak.

Jet Sosyete de Gizem’in sahnede oluşuna kayın validesi İlayda Pelin ne tepki verecek? Yaşar’ın ailesi sosyete hayatına alışabildi mi? Jet Sosyete dizisi yeni bölümü 4. bölümü ile 11 mart pazar akşamı yayınanıyor. Özeti fragmanı bilgileri de sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Jet Sosyete 4. Bölüm Fragmanı 11 Mart Pazar

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.