Jet Sosyete 4 Nisan Perşembe Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yok Final Mi? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Jet Sosyete 4 Nisan Perşembe Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yok Final Mi?

Jet Sosyete 4 Nisan Perşembe Yeni Bölüm Neden Yok Final Mi Yaptı?… Jet Sosyete dizisi perşembe akşamları Star tv ekranlarında yayınlanıyordu. Bu hafta ise Tv8 yayın akışında eski bölüm yayınlanacağı görülüyor. Tv8 de yayınlanan komedi dizisi Jet Sosyete neden yeni bölümü yayınlanmıyor bakalım.

Bkm nin yapımcılığını yaptığı Jet Sosyete dizisinin oyuncuları; Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak. Başarılı isimlerin rol aldığı Jet Sosyete dizisi için bu hafta üzücü haber geldi. Dizi yakın zamanda gün değiştirmişti. Bu hafta da yayınlanmayacağı duyuruldu.

Jet Sosyete dizisi senaristi ve oyuncusu olan Gülse Birsel henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı ancak Jet Sosyete dizisinin bu hafta perşembe akşamı yayınlanmayacağı duyuruldu. Bu haberi muhtemelen Gülse Birsel’de doğrulayacaktır. Şimdilik sebebi bilinmiyor ancak Jet Sosyete dizisi 4 nisan perşembe akşamı yayınlanmayacak.

Jet Sosyete dizisi bu hafta yeni bölüm yayınlanmayacak ancak yeni bölümü 11 Nisan perşembe akşamı yayınlanacak. Jet Sosyete dizisinde 4 nisan perşembe tekrar bölümü TV8 de yayınlanacak. Jet Sosyete dizisi malesef bu sezon kanalın yüzünü güldürmedi. Reytinglerde bir türlü istediği oranları alamıyor. Diziyi izleyenler çok mutlu çünkü doya doya gülüyorlar günün stresini unutuyorlar bende dahil.. Ancak izlemeyen kesim ve perşembe akşamlarında diğer kanallarda iddaalı yapımların olması Jet Sosyete dizisinin reytinglerini düşürüyor. Jet Sosyete dizisi son haftalarda reyting grafiği;

YENİ HABER >>>  Kuzey Yıldızı Yıldız Kimdir? Evli Mi? Oynadığı Diziler? Aslıhan Güner İnstagram
SıraTarihRTG (%)
20.Jet Sosyete 28 Mart 2019 Perşembe Reytingleri2.22
22.Jet Sosyete 21 Mart 2019 Perşembe Reytingleri2.11
28.Jet Sosyete 13 Mart 2019 Çarşamba Reytingleri2.06
18.Jet Sosyete 6 Mart 2019 Çarşamba Reytingleri2.52
24.Jet Sosyete 27 Şubat 2019 Çarşamba Reytingleri2.38

Jet Sosyete dizisinin bu hafta yayınlanmama sebebinin reytingle bir alakası olduğunu düşünmüyoruz çünkü tekrar bölümü yayınlanacak. Ancak sebebi ile ilgili bir açıklama yapılması. Jet Sosyete dizisi kaldığı yerden sizi güldürmeye 1 hafta sonra devam edecek. Jet Sosyete 11 Nisan perşembe TV8 de yeni bölüm yayınlanacak.

Jet Sosyete dizisi son bölümde neler olmuştu hatırlamak isteyenler için fragman ve özet sizlerle; Gizem’in yeni projesi sağlıklı yemekler servis eden My Avocado adlı bir kafe açmaktır. Mekan çok popüler olur ve Gizem çalışanlara yardım etmek zorunda kalır. Gizem kafede garsonluğa başlar. Yorgunluktan isyan eder ve kendi kafesini sabote eder. Kafenin yemeklerine böcek katar ve bunun medyaya yansıması için her şeyi yapar.

Safiye ve Yaşar evlerine kiracı olarak aldıkları Can Bonomo’yu gizlemek için çok uğraşırlar. Can Bonomo ve Safiye arasında geçen yaprak sarma muhabbeti çok komikti. Siteye yapılan basket sahasını duyan Cengiz niyetini genç kızlara basket koçluğu yapmaya çevirir. Yaşar’ı da çeker bu planlara ancak eşlerinden gizli yapması Şennur’un işine gelir ve bunu kullanır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2019