Jet Sosyete 8 Nisan Pazar Yeni Bölüm Neden Yok Final Mi Yaptı?

Jet Sosyete 8 Nisan Pazar Yeni Bölüm Neden Yok Final Mi Yaptı? Hakkında detaylı bilgiler:

Jet Sosyete 8 Nisan Pazar Yeni Bölüm Neden Yok Final Mi Yaptı?… Jet Sosyete dizisi pazar akşamları Star tv ekranlarında yayınlanıyordu. Bu hafta ise Star tv yayın akışında özel bölüm yayınlanacağı görülüyor. Star tv de yayınlanan komedi dizisi neden yeni bölümü yayınlanmıyor.

Bkm nin yapımcılığını oyunculuğunu Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak. Başarılı isimlerin rol aldığı dizi için bu hafta üzücü haber geldi. Dizi pazar akşamları yeni bölüm yayınlanıyordu ancak bu hafta özel bölümü yayınlanıyor.

Gülse Birse dizinin oyunculuğunu yapıyor hem de senaristi. Gülse Birsel’in hastaneye kaldırılması yüzünden yeni bölüm bu hafta yetiştirilemedi. Yeni bölüm yetişmeyince de dizinin bu zamana kadar yayınlanmış bölümlerinden oluşan derleme ve en komik sahnelerin yer aldığı özel bir bölüm yayınlanacak.

Jet Sosyete dizisi bu hafta yeni bölüm yayınlanmayacak ancak yeni bölümü 15 Nisan pazar akşamı yayınlanacak. Jet Sosyete dizisinde 8 nisan pazar özel bölümü star tv de yayınlanacak.Gülse Birsel neden hastaneye kaldırıldı?

Bunu Görmelisin!  Yemin Nerede Çekiliyor, (Kanal 7) Yemin dizisinin çekildiği mekanlar ve konak neresi?

Gülse Birsel şu açıklamada bulundu. “Sindirim sistemime solunum yoluyla adeno virüs girmiş. Bu kadar uzun açıklamalı hastalık mı olur? Ben zaten uzun uzun yazmaktan sıkılmışım! İlaçları damardan çaktılar. 2 güne midemdeki kilit çözülür, virüs defolur gider. Size bir şey olmasın. Jet Sosyete Tony’nin dediği gibi ‘Nazar biliyosun’ (Merak edenler olmuş, belirtileri sindirim sisteminin durması, mide ve bağırsak sorunları, çarpıntı, büyük halsizlik, uyku..)”

Jet Sosyete 15 Nisan pazar günü Star tv de yeni bölüm yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2018