Jet Sosyete Dizisi Çarşamba Neden Yok Gün mü Değiştirdi? Bitti mi Final mi?

Jet Sosyete dizisi 11 Ekim Perşembe Neden Yok Gün Değiştirdi? Jet Sosyete dizisi yeni sezonunda TV8 ekranlarında yayınlanacak. Jet Sosyete dizisini tanıtım fragmanlarında yakında diye gösterildi. Sonraki fragmanlarda ise perşembe akşamı yayınlanacağı gösterildi. Ancak Jet Sosyete yeni sezonu başlamadan gün değiştirdi.

Jet Sosyete BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak’ın paylaştığı Jet Sosyete dizisi gün değişikliğine gitti.

Jet Sosyete dizisi perşembe akşamı 2. sezona başlayacağı açıklanmıştı. Jet Sosyete dizisi son dakika da gün değiştirdi ve perşembe gününden çarşamba gününe alındı. Çarşamba günü saat 20:00 da TV8 ekranlarında yayınlanacak. Jet Sosyete dizisi neden çarşambaya alındı bir açıklama yapılmadı.

Jet Sosyete dizisi çarşambaya alınarak bence hata yapıldı. Çünkü çarşamba akşamları reytinglerinin rakipsiz dizisi Sen Anlat Karadeniz yayınlanıyor.  Bu yüzden de Jet Sosyete dizisi yeni sezonun ilk bölümünden kaybetmiş sayılır.  Perşembe günü de diğer kanallarda Bizim Hikaye, Bir Zamanlar Çukurova, Avlu dizisi yayınlanıyor. Bunlarda reytinglerde iddaalı yapımlar. Bu yüzden Jet Sosyete dizisinin işi gerçekten zor.

Jet Sosyete dizisi yeni sezonunda nasıl bir reyting alacağı merak konusu oldu. Jet Sosyete dizisi yeni sezonunda diziye katılan yeni oyuncularla birlikte daha da çok güldürmeye devam ediyor. Jet Sosyete dizisi yeni katılan oyuncuların bilgileri için TIKLAYIN…

Jet Sosyete dizisine yeni sezonda Alara’nın babası rolüyle konuk oyuncu olarak Ozan Güven katılıyor. Ozan Güven Alara’nın babası ve zengin bir iş adamıdır. Yasemin Sakallıoğlu da diziye katılan bir diğer oyuncu. Alara’nın annesi ya da Ozan’ın annesi rolüyle diziye katılacak olan Yasemin Sakallıoğlu gerçek hayatında da standup gösterileri yapan birisi. Diziye yenir bir komedyen olarak katılıyor yani.

Jet Sosyete dizisi çarşamba akşamları TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin rakipleri çok iddaalı. Sen Anlat Karadeniz, Diriliş Ertuğrul dizileri çarşamba gününün reytinglerde ilk sıraları alan diziler. Bu yüzden Jet Sosyete reyting oranı düşük olursa yayından kaldırılır mı bilemiyoruz. Umarız kötü bir son yaşamaz. Jet Sosyete’nin reytinglerde yüzü gülsün ki biz de ekranın karşısında gülebilelim…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Jet Sosyete Dizisi Çarşamba Neden Yok Gün mü Değiştirdi? Bitti mi Final mi? (1 Yorum)

  1. Sali-C.tesi veya pazar gunleri yayinlanabilir sevdigimiz dizi jet sosyete…diger gunler cok idfiali diziler var.Mesela ben ptesi-cukir,carsamba-dirilis ertugrul,persembe-bir zamanlar cukurova dizilerine bakarim,saygilar.

Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2018