Jet Sosyete Dizisi Final mi Sezon Finali mi, 2. Sezon Devam Eder mi?

Pazar Akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Jet sosyete dizisinin ne zaman biteceği kaç bölüm yayınlanacağı ve sezon sonu final mi yapacak yoksa İkinci Yeni sezonuyla devam mı edecek konularında sizlere bilgi vermek için bu içeriği açmış bulunuyoruz. Pazar akşamı Star TV ekranlarında komedi alanında yayınlanan ve yeni bir çizgi oluşturan Jet sosyete birkaç hafta sonrasında reytinglerde gerilemeye başladı.

Aslında reytinglerdeki düşüşün birden çok sebebi vardı. Hem oyuncu kadrosundaki oyuncuların yeteri kadar esprileri iyi yakalayamaması ve senaryo kalitesinin düşüklüğü ilk göze batan nedenlerden biridir bana göre. Kadrosunda Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Derya Karadaş ve Ecem Uzun’un yer aldığı Jet sosyete dizisi sezon sonunda final mi yapacak sezon finali yapıp 2. sezonu ile kaldığı yerden devam mı edecek konusunda önce reytinglere bakmak istiyorum.

Aşağıdaki reyting tablosunu incelersek dizinin aldığı reytingleri ve kaçıncı sıralara düştüğünü rahatça anlayabiliriz. Jet Sosyete dizisi sezon finali mi yapar yoksa erken final mi aslında bu reyting sonuçları bize yeteri kadar ipucu veriyor. Her hafta düşen reytingler dizinin uzun ömürlü olmayacağını gösteriyor. İşte Jet Sosyete dizi reytingleri:

Jet sosyete dizisinin reytingleri istediği gibi devam etmiyor. ilk haftalardaki meraklı izleyiciler yerine Survivor savaşçı ve Çocuklar Duymasın gibi dizilere yönelerek Jet sosyetenin reytinglerini hızlı bir şekilde düşürmeye başladılar. Jet sosyete dizisi de ilk 3 sırada reyting Beklerken dizisinin 10. 11 sıralarda buldu reytinglerde. Total reytinglerdeki bu düşüş dizinin uzun ömürlü olmayacağının ilk göstergesiydi.

Jet Sosyete Dizisi Ne Zaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi, 2. Sezon Devam Eder mi?

Peki Jet sosyete sezon finali yapıp gelecek sene devam eder mi yoksa sezonun sonunda erken final yapıp bitecek mi sorusuna cevap verelim. bizim görüşümüze göre bu reytinglerde Jet sosyete dizisi daha fazla devam edemeyeceğim. zaten komedi çekmek başlı başına bir sorun ve bu dizinin Bu şartlarda bu uzunlukla daha fazla sürmeyecek aşikar.

Bu sonuçlarla Jet sosyete Mayıs ayında erken final yaparak ekrana veda edecek diye düşünüyorum. Ancak yinede son kararı kanal ve yapımcı verdiği için sezonun sonunda kesin olarak netlik kazanacaktır. Sizce Jet Sosyete Dizisi Ne Zaman Biter, Jet Sosyete Final mi yapar yoksa devam mı eder görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Jet Sosyete Dizisi Final mi Sezon Finali mi, 2. Sezon Devam Eder mi? (14 Yorum)

  1. Eder,
    15. bölüm sonunda söylendi. Tabii reytinglerin düşmesinden dolayı iptal edilme durumu da var.

  2. Fınal yapmasın gülüyoruz. Gündüz ve askı ayrı guzel gızem zaten çok komık ve yenı tıplemeler gelecektır

  3. Bence oyuncular yetenekli bi kac kisi disinda ve boyle dizi yok malesef hayatta insani motive eden seyler olmali ve bence bu dizi süper anlayana tabi gununden dolayida sıkıntı oldu diye dusunuyorum final olursa bize yazik olur

    • Herkes Beni Affet Arka Sokaklar Vatanım Sensin Çukur Söz Yeni Gelin Yasak Elma ve diğer saçma dizileri keyifle soğuklu izliyor böyle diziler izlenmiyor yazık ne hale geldik biz böyle

Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2018