Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları Kimdir Bilgileri Resimleri (Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu)

1 yorum
3 kez okundu

Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları Kimdir Bilgileri Resimleri.. Sosyete dizisi yakında ekranlardaki yerini alacak. Gülse Birsel denilince akla komedi geliyor. Ve ekranlarında en sevilen komedi dizilerinin yazarı o. Gülse Birsel daha önce Avrupa Yakası ve Yalan Dünya geliyor. İkisinde de seyirciyi güldürmeyi başaran başarılı senarist Gülse Birsel’in yeni projesi merak konusu olmuştu.

BKM yapımcılığında ve Hakan Algül yönetmenliğinde yapılacak dizinin senaryosunu Gülse Birsel yazıyor. Sosyete dizisi oyuncuları da Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Derya Karadaş, Bartu Küçükçağlayan.. Şimdilik bu isimler var ancak diğer oyuncularla da görüşmeler devam ediyor. Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları Kimdir Bilgileri Resimleri (Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu)

Sosyete dizisi 2018 ocak ayında yayınlanması bekleniyor. Gülse Birsel’in yazdığı dizi de sizce başka hangi isimler yer almalı? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Gülse Birselin yazdığı Sosyete dizisinde daha çok eski dizilerdeki oyuncular yer alıyor. Sosyete dizisinde daha önce Avrupa Yakası’nda birlikte oynadığı Sarp Apak ve Yalan Dünya dizisinde rol alan Derya Karadaş ve Bartu Küçükçağlayan yer alıyor.

Diğer iki ünlü oyuncu olan Çağlar Çorumlu ve Cengiz Bozkurt ise Türkiye de komedi adına bir çok rolde oynamış ve halka kendini tanıtıp sevdirmiş isimler. Sosyete dizisi oyuncuları ve fragmanını sizlerle bu konumuzda paylaşacağız?

Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları Kimdir Bilgileri Resimleri (Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu)

Jet Sosyete Oyuncuları Çağlar Çorumlu

1 Ocak 1977 tarihinde Amasya ilimizde doğan oyuncu son dönemde Güldür Güldürde Eşofmanlı Şefket hoca olarak çok sevilip tutulmuştu..

‘Jet Sosyete’ Dizisiyle İlgili Yeni Gelişmeler yaşanıyor. Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği; başrollerini Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Sarp Apak, Ecem Uzun ve Bartu Küçükçağlayan’ın paylaştığı yapımın ortalama süresi 60-70 dakika olacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları Kimdir Bilgileri Resimleri (Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu) (1 Yorum)

  1. Gulse birsel yaziyorsa komedi demek ve guzel olacak demek gercekten basarili kadin severim kendisini diziyi merakla bekliyorum 🙂

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017