Jet sosyete dizisi reytingleri nasıl tutuldu mu izlendi mi beğenildi mi?

Jet sosyete dizisi reytingleri nasıl tutuldu mu izlendi mi beğenildi mi? Jet sosyete dizisi 18 Şubat Pazar akşamı Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin senaryosunu Gülse Birsel yazıyor. Bu konumuzda Jet sosyete dizisi beğenildi mi reytingleri nasıl izlendi mi bu sorunun cevabını arayacağız. Bu yüzden dizinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle birlikte inceleyelim.
Jet sosyete dizisinin oyuncuları Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu küçükçağlayan, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak ve Gülse Birsel oluşturuyor bizi BKM yapımcılığında ekranlara gelecek. Jet sosyete dizisi yönetmenliğini Hakan Algül üstleniyor dizinin senaryosunu da bildiğimiz üzere Gülse Birsel yazıyor.
Jet sosyete dizisinin konusu şöyle Cengiz Özpamuk büyük bir Tekstil fabrikasının sahibidir. Oğlu Ozan’ın karışmış olduğu bir olay yüzünden onu cezalandırmak için genel müdürlükten alıyor onun yerine ise şirketin getir götür Sorumlusu olan Yaşar Yüksel’i getiriyor. Ozan’a ceza olarak kendi evine ve gençlik odasına geri dönmesini istiyor. Ozan bu duruma ne kadar karşı çıksa da kabul etmek zorunda kalıyor.

Yaşar Yüksel ise İstanbul’un gecekondu semtinde yaşayan fakir bir aile babasıdır. Yaşar Yüksel eşi Safiye Yıldız baldızı Melike ve eşinin erkek kardeşi olan Gündüz ile aynı evde yaşamaktadır kıt kanaat geçilen Bu ailenin hayatı Yaşar Yüksel’in Çalıştığı yerin genel müdürü olması ile tamamen değişir. Yaşar genel olması evini de Jetset villasına taşır.

Yaşar Yüksel ve ailesi bu yeni hayatlarına ayak uydurmaya çalışırken komik durumlara düşeceklerdir. Yaşar Yüksel ise şirkette aldığı üst kademe görev yüzünden kendini kanıtlamak ve herkesin saygısını kazanmak zorundadır. Yaşar Yüksel ve ailesine hem heyecanlı hem de Zor bir dönem beklemektedir.

Jet sosyete bu şekildeydi. Jet sosyete dizisi beğenildi mi izlendi mi reytingleri nasıl 18 Şubat Pazar akşamı reytingleri açıklandığında bu sorunun cevabını alacağız. Jet sosyete dizisinin yayınlandığı gün olan pazar akşamları televizyonda oldukça çok izlenen dizi ve programlarda var. Savaşçı dizisi ve Survivor yarışması pazar akşamları da reytinglerde her zaman ilk 2’yi alıyor. Bu yüzden yeni başlayacak olan Jet sosyete dizisi reytingleri üst sıralardan girebilecek mi? Gerçekten merak konusu. Eğer bu başarıyı sağlarsa uzun zaman ekranda kalacağını tahmin ediyoruz. Siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz ?Jet sosyete dizisini izlediniz mi beğendiniz mi yorumlarınızı aşağı yazınız.

JET SOSYETE 18 Şubat 2018 pazar reyting sonuçları Total

JET SOSYETE REYTİNG ANALİZİ: Jet Sosyete ilk hafta aldığı 5.89 total reyting oranı ve 3. sıradaki başlangıcı ile oldukça iyi bir giriş yaptı diyebiliriz. İlerleyen haftalarda daha da artırması muhtemel gözüküyor. Siz nasıl buldunuz diziyi? Jet Sosyete hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Jet sosyete dizisi reytingleri nasıl tutuldu mu izlendi mi beğenildi mi? (10 Yorum)

  1. sırf ekip güçlü olduğu için ilk bölümden beri ısrarla izlemeye çalıştım. ama nafile.. o kadar sıkıcı, o kadar yapmacık ve saçma ki….. komik olsun diye zorlama yapılmış..insan benim kadar ısrarcı olursa izlemekte, bu yorumları yapmakta hakkı olur.

  2. Ellerinize sağlık ailece izleyebileceğimiz guzel komik bir dizi ins devam eder uzun bir sure gulse birsel hanima teşekkür ederiz

  3. Beklediğimizi bulamadik ne zaman güleceğiz diye beklemekten sıkılıp başka kanala geçtik yakın da final yapar

  4. Pek beğendim diyemem.. Kötü değil ama birşeyler oturmamış muhteşem kadroya rağmen bazı sahnelerde sırıtma dan ilerisini yasayamadik.Birselin efsane dizi Avrupa yakası gibi projeleri ile eslestirip beklentiyi yüksek tutmuş da olabiliriz belki.. Bilemedim

  5. sadece çağlar ve deryanın rolleri güzel..olmamış bu dizi.. avrupa yakası yalan dünya daha eğlenceliydi..bişeyler eksik…dizide.. güldürmedi beni pek fazla.. yeni kişilikler bulun.. eski oyuncular olmasın yeni yüzler doğal komik insanlar bulun..

  6. Harika bir dizi zaten senaristligini üstlendigi gülse birsel in hangi dizisi kötü olmuşki oyuncu kadrosuda muhteşem

Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2018