Jet Sosyete Dizisi Star tv den Tv8 Kanalına Transfer Oldu

Star tv de pazar akşamları yayınlanan ve düşük reytinglerle seyreden Jet Sosyete dizisi star tv de istediği reytinge ulaşamasa da devam ediyordu. Uzun süredir kulislerde dolaşan bir iddia sonunda gerçek oldu. Star TV ile yeni sezon anlaşması yapmayacağı konuşulan ”Jet Sosyete” dizisi kanal değiştirip Tv8 kanalına geçti.

Acun Ilıcalı reytinglerde yeterli başarıyı gösteremeyen ama sabit bir kitlesi olan diziyi çok ucuza getirmiş ve kendi kanalı olan Tv8 e transfer etmiş anlaşılan. Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği dizinin geçmiş reytinglerine baktığımızda star tv neden 2. sezon için Gülse Birselin dizisini istemediğini daha iyi anlarız.

Jet Sosyete Dizisi Star tv den Tv8 Kanalına Transfer Oldu: Dizi senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Hakan Algül’ün yaptığı pazar akşamları yayınlanan ”Jet Sosyete’ dizisinin yeni sezonda Star TV’de olmayacağı kesinleşti. Diziyi Acun Ilıcalının kanalı Tv8 transfer etti.

Gülse Birsel biraz çalışmalı yeni sezonda bizce. Çünkü hakikaten insanları sıkan bunaltan bir yanı var dizinin. İşl başta kendi rolüne bir çeki düzen vermeli, nedir o tavşan dişinden ala dişlek görünüm, insanın izleyesi kaçıyor ne yalan söyleyelim.. Az da olsa Sevilen diziyi son dakika bir değişikliği olmazsa TV8’de izleyeceğiz.

Jet Sosyete Dizisi Star tv den Tv8 ye Transfer Oldu

Transfer haberi henüz resmi olarak duyurulmadı ancak haberimiz kesin. ”Jet Sosyete” ile ilgili detayları paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen sizlerde Gülse Birsel in dizisi olan bir sitcom tarzı olan Jet Sosyete Dizisi Star tv den Tv8 Kanalına Transfer Oldu konusunda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Jet Sosyete Dizisi Star tv den Tv8 Kanalına Transfer Oldu (2 Yorum)

  1. Gurse birsel in butun filmlerini severek izliyorun avrupa yakasi yalan dunya bayilarak izledim hangi kanala gecerse gecsin kesinlikle izlemeye devam edecegim sayesinde bu berbat hayata kisa bi mola niyetinde bir proje…

Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2018