Jet sosyete dizisinin (Yeni Sezon) tekrar bölümleri ne zaman hangi gün saat kaçta?

Jet sosyete dizisinin Yeni 2. Sezon tekrar bölümleri ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanacak?

Merak edilen dizilerden birisi de komedi ağırlıklı Jet sosyete dizisi. Tv8 ekranlarına transfer olan Jet Sosyete hangi gün tekrarları olacak saat kaçta tv8 de ekrana gelecek sizlerle paylaşmak için bu konuyu açtık. Sevilen dizi Jet sosyete yeni 2. sezon bölümleri çarşamba olduğu için Sen Anlat KAradeniz dizisi ile çakışır mı izleyici yeteri kadar izleyebilir mi merak edilirken başka dizi izleyenler için bizde buraya tekrarlarının gün ve saatlerini yazıyoruz..

Jet Sosyete Çarşamba 20.00 yeni Bölüm
Jet Sosyete Pazar 10.30 Tekrarı
Jet Sosyete Pazartesi 00.15 Tekrarı
Jet Sosyete Salı 00.15 Yeni Sezon Tekrarı

Jet sosyete dizisi 18 Şubat Pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladı Jet sosyete dizisi oyuncuları Çağlar Çorumlu Derya Karadaş Hasibe Eren Sarp Apak Bartu küçükçağlayan Şahin Irmak ve Gülse Birsel Jet sosyete dizisi BKM nin yakında ekranlara geliyor. Jet sosyete yönetmenliğini Hakan Algül yapıyor. Jet sosyete Dizisinin senaristi ise komedi dizileri ile efsaneleşen Gülse Birsel.

Jet sosyete ilk bölümü 18 Şubat pazar akşamı yayınlandı. Pazar akşamı bizi izleyemeyen seyirciler ise tekrar bölümlerinin hangi gün olacağını merak ediyor kanallar genelde diziyi tutturmak ve izleyici kitlesi oluşturmak için ilk bölümü hafta içi oldukça çok yayınlarlar. 18 Şubat Pazar akşamı 20.00 de başlayan dizi hemen ardından 22.30 da tekrar yeni bölüm yayınlayacak. Bu da diğer diziler bittikten sonra Jet sosyete dizisi izlenecek mi ve Beğenenler Gelecek hafta daha bu diziyi izleyecek mi diye analiz yapmak.

Jet sosyete dizisinde Yaşar Yüksel ve ailesi İstanbul’un gecekondu mahallelerinde oturuyorlardı. Ancak Yaşar Yüksel’i şans eseri şirketin genel müdürü olması onların hayatnı değiştirdi. Peki Yaşar Yüksel nasıl genel müdür oldu. oldum Tekstil fabrika sahibi olan Cengiz Özpamuk’un oğlu Ozan’a ceza olarak onu şirketin Genel Müdürlüğü’nden aldı ve tekrar yanında yaşamasını istedi. hem kendi villasında hem de şirketteki işinden olan Ozan bunu kabul etmek zorunda kaldı.


Diğer taraftan Yaşar Yüksel’in Ailesi gecekondudaki evlerine bırakıp villaya taşındılar. Zengin ve sosyete hayatına alışık olmayan Yüksel ailesi bu duruma nasıl alışacak? Yaşar Yüksel şirket pozisyonuna alışabilecek mi? Şirketin üst kademelerindeki insanları kendine saygı duymalarını sağlamaya çalışan Yaşar ne zorluklar yaşayacak? Yüksel ailesinin yaşadığı bu zorluklar seyirciye komedi olarak yansıyacak. Sosyete hayat Yüksel ailesini nasıl komik durumlara sokacak?


Jet sosyete dizisi tekrar bölümleri hafta içi gündüz saatlerinde ve yeni bölüm olmayan akşam saatlerinde yayınlanacaktır. Yeni hafta yayın akışı yayınlandığında sizlere net bilgileri bu sayfamızdan paylaşacağız. Peki siz bu diziyi nasıl buldunuz, dizi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Jet sosyete dizisini izlediniz mi beğendiniz mi yorumlarınızı aşağı yazınız.

Jet sosyete Yeni Sezon Tekrarları Ne Zaman Hangi gün ve Saatte?

Jet Sosyete Çarşamba 20.00 yeni Bölüm
Jet Sosyete Pazar 10.30 Tekrarı
Jet Sosyete Pazartesi 00.15 Tekrarı
Jet Sosyete Salı 00.15 Yeni Sezon Tekrarı

YORUMLAR

  1. ıebrik ederim çok iyi bir çalışma

  2. Hicbir diziyi seyretmeyen ve seyredene de kizan ve dizileri vakit kaybi olarak goren ben bile.bu jet soyseteye ailecek bakiyorsam.guzel bir calisma oldugunun kanitidir

  3. Gulse birselin yaptigi isler tutuyor.toplumu ve halki iyi gozlemleyip ekrana komik bir sekilde sunmayi iyi biliyor.her dizide halkin iyi yaptigi abartili yada yanlislarini caktirmadan elestirerek gulduruyor

  4. ÇOK GÜZEL BİR DİZİ EN BAŞTA ÇOK GÜZEL KALİTELİ BİR OYUNCU KADROSU VAR HEPSİ ÇOK DEĞERLİ OYUNCULAR BEN ÇOK SEVDİM.

  5. Güzel eğlenceli tutar inşallah

  6. Çok beğeniyorum bayıldım pazar günlerini iple çekiyorum bu hafta sonu yoldaydim kaçırdım içim gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.