Jet Sosyete Final Sonrası Yeniden Başlar mı Yeni Sezonda Tekrar Yayınlanacak mı? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Jet Sosyete Final Sonrası Yeniden Başlar mı Yeni Sezonda Tekrar Yayınlanacak mı?

Bu konumuzda Jet Sosyete dizisi Final yaptıktan sonra Yeniden Başlar mı Yeni Sezonda Tekrar Yayınlanacak mı? sorusuna cevap vereceğiz. TV8 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanmaya devam eden Jet Sosyete dizisi 2 Mayıs 2019 tarihinde son bölümüyle ekrana gelecek ve izleyenlerine veda edecek. Final bölümüyle 2 Mayıs Perşembe yayınlanacak olan Jet sosyete dizisinin devam edip etmeyeceği erken finalin ardından dizinin tekrar başlayıp başlamayacağı oldukça merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda Jet sosyete dizisinin erken final yapmasının ardından tekrar başlayıp başlamayacağını merak edenler için yazmaya çalışacağız.

Jet Sosyete dizisi Yeniden Başlayacak mı Yeni Sezonda2 Mayıs 2019 da ekranlara veda edecek olan Jet Sosyete dizisi Star TV ekranlarından sonra tv8’de de umduğu reytingleri bulamadı. Bir türlü 2-3 Total reyting oranlarını aşamayan Jet sosyete dizisi daha fazla zarar ettirmemek için Gülse Birsel tarafından erken final kararı açıklandı ve dizi 2 Mayıs Perşembe günü final bölümüyle ekrana gelecek ve sevenlerine son bölümüyle veda edecek.

Jet sosyete 2 Mayıs 2019 Perşembe günü final yapıyor tekrar başlayacak mı?

Jet sosyete dizisinin 2 Mayıs 2019 perşembe günü yapacağı erken final ardından izleyiciler 9 Mayıs ve 16 Mayıs 2019 perşembe günleri Jet sosyete var mı yok mu neden yayınlanmıyor final mi oldu tekrar başlayacak mı gibi soruları merak etmeye başladılar. Bu sorulara hemen cevap vermek istiyoruz. Jet sosyete dizisi düşük giden reytinglerden dolayı final yaptığı için tekrar başlamayacak. Yani dizinin 2 Mayıs 2019 Perşembe günü final yapmasının ardından yeni bölümleri artık televizyonda ekrana gelmeyecek. Jet sosyetenin yeni bölümleri artık TV8 de yayınlanmayacak ama dizi devam edecek, peki nerede?

Jet Sosyete Final Sonrası Yeniden Başlar mıJet sosyete dizisi 9-16 Mayıs tarihlerinde internet üzerinden yayınlanacak mı?

Jet sosyete dizisi TV8 deki yolculuğuna 2 Mayıs Perşembe günü son verdi ve final yaparak izleyicileriyle dizinin en son bölümü ile televizyonda buluştu. Ancak bundan sonra tv8’de devam edemeyeceğini Jet sosyete dizisi yapımcısı Gülse Birsel bundan sonra dizinin internet ortamında devam edeceğini açıkladı. Blue TV veya netflix gibi internet platformlarında yayınlanması beklenen Jet sosyete dizisinin TV8 internet sitesinden de yayınlanabileceği belirtildi.

Jet sosyete dizisi neden final yaptı 2019-2020 sezonunda tekrar başlayacak mı?

Tv8’deki ekran yolculuğuna 2 Mayıs Perşembe günü son veren Jet sosyete dizisi bir süre internet üzerinden yayın yapacak. Ancak daha sonra Mayıs sonunda tamamen çekimleri bitecek olan Jet sosyete dizisinin gelecek sezonda devam etmeyeceği ve yayınlanmayacağı bildirildi. Jet sosyete dizisinin bitmesini nasıl buldunuz devam etmesini ister miydiniz? yorumlarınızı bekliyoruz..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2019