Jet Sosyete Maliyeci Rolündeki Cem Zeynel Kılıç Kimdir?

Jet Sosyete Maliyeci Rolündeki Cem Zeynel Kılıç Kimdir? Jet Sosyete dizisi yeni sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. Jet Sosyete de her bölüme ünlü bir konuk davet ediliyor. Geçen bölümlerine Ozan Güven ve Yıldız Tilbe konuk olmuştu. Bu bölümde de yeni bir konuk oyuncu dahil oldu.

Jet Sosyete dizisi başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu paylaşıyor. Jet Sosyete dizisinin 19. bölümüne Özpamuk Tekstil’ denetime gelen, Safiye’nin Elazığ’dan ortaokul arkadaşı olan maliyeci rolünde Cem Zeynel Kılıç konuk oluyor.

Jet Sosyete dizisinde maliyeci şirketi kontrol etmeye geliyor. Ancak Cengiz kaçak pantolon sattığım zamandan beri Maliyecilerden çok korkuyorum diyerek bu konudaki gerginliğini anlatıyor.  Tv8 de yayınlanan Jet Sosyete dizisine konuk olan oyuncunun adı Cem Zeynel Kılıç. Jet Sosyete dizisinde Cem Zeynel Kılıç karakter adını şuan bilemiyoruz. Ancak Maliyeci rolünde ve Safiye’nin Elazığ’dan ortaokul arkadaşı olduğunu biliyoruz.

Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olan Cem Zeynel Kılıç Kimdir?

1978 Erzincan doğumlu olan oyuncu küçük yaştan itibaren tiyatro ile ilgilenmişti. İstanbul a gelen oyuncu burada İstanbul Devlet Tiyatrosunda da bir çok tiyatro da görev almıştır. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde öğrenciyken de bir çok reklam filminde rol almıştır. Devlet Tiyatroları Sanatçısı olarak 2005 yılından beri görev yapmaktadır. Yılan Hikayesi, Renkli Dünyalar, Bir İstanbul Masalı, Herşey Yolunda, Köprü, Hayat Türküsü, Kızlar Yurdu ve Masum dizilerinde rol aldı.

Jet Sosyete yeni bölümü bu akşam 20.00’de TV8’de yayınlanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2018