Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Jet Sosyete Melike Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Adresi

Star tv de ekrana gelecek olan Jet sosyete dizisinde oldukça merak edilen isimlerden birisi de Melike karakteri oldu.  Meraklı aramalar yapan seyirciler Jet Sosyete Melike Kimdir? sorusunu aratıp oyuncunun gerçek adının ne olduğunu ve sosyal medya ile kişisel bilgilerini aradılar. Bizlerde sizler için Jet Sosyete dizisinde Melike Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Adresi hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız.

Gülse Birsel tarafından hazırlanan dizide  Melike Şahin karakterine hayat veren oyuncumuzun gerçek adı nedir? Jet Sosyete Melike rolünü Aslı Bekiroğlu oynaaktadır. Aslı Bekiroğlu çok fazla dizi ve filmlerde gördüğümüz bir isim olmadığı için oldukça dikkat çekti ve kimdir necidir nerelidir nerede doğdu yaşı boyu kilosu gittiği okulları ve Jet sosyete dizisindeki Melike Şahin karakteri merak edilip aranmaya başladı.. İşte detaylar:

Jet Sosyete Melike Kimdir? Gerçek Adı (Aslı Bekiroğlu)Bilgileri İnstagram Adresi

Aslı Bekiroğlu Kimdir? 1996 yılında İstanbulda doğan genç oyuncu çocukluğundan beri de İstanbul’da yaşıyor. İtalyan Lisesinden başarı ile mezun olan Aslı Bekiroğlu, Bahçeşehir Üniversitesinde, beslenme bölümünde eğitimine devam etmektedir. Halen öğrenci olan Aslı Bekiroğlu okulu uzatacak gibi görünüyor şimdiden. Çocuk yaşlarından bu yana oyunculuğa karşı içinde büyük bir istek olan oyuncu, ekran macerasına ilk olarak reklam projeleriyle başladı. ‘Beni Böyle Sev’, ‘Mutluluk’ dizilerinde de yer alan Aslı Bekiroğlu, en son Gülümse Yeter isimli dizide Yasemin karakterine hayat verdi. Jet Sosyete dizisinde ise Melike Şahin olarak karşımıza çıkacaktır.

Bunu Görmelisin!  Kalk Gidelim Nehir Kimdir? Resimleri Bilgileri (Nilay Deniz)

Jet Sosyete Melike rolündeki Aslı Bekiroğlu resmi instagram hesabı: https://www.instagram.com/aslibekiro/ sizlerde Jet Sosyete Melike Kimdir? Gerçek Adı soyadı boyu yaşı kilosunu Bilgilerini merak ettiğiniz şeyleri varsa aşağı yazarak sorabilirsiniz.. Jet Sosyete Melike Kimdir konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Jet Sosyete Melike Aslı Bekiroğlu resimleri: 

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Asi

    8 Şubat 2018 at 20:51

    Dizi baya komedi olacak severim komedi dizilerini dramdan iyidir 🙂

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top