Jet Sosyete Ne zaman Bitecek Erken Final mi Yoksa Sezon Finali mi Yapacak?

Star TV ekranlarında pazar günleri yayınlanmaya başlayan Jet sosyete dizisi kaç bölüm devam edecek ne zaman bitecek final olacak gibi sorular merak edilip sorulmaya başlandı bile. Jet Sosyete Ne zaman Bitecek Erken Final mi Yoksa Sezon Finali mi Yapacak? en merak edilen soruların başında yer alıyor. Daha ilk bölümleri ile oldukça merak konusu olan ve reytinglerinin nasıl olduğu nasıl devam edeceği merak edilen Jet sosyete dizisi Star TV’de iyi bir başlangıç yaptı sayılabilir.

İlk hafta almış olduğu reyting oranı ile 3. sırada yer alan dizi 2. haftada iyi bir yerde kapattı. Ancak uzun vadede Jet sosyete dizisi ne kadar devam eder Sezon sonunda final mi yapar yoksa sezon finali yaparak gelecek sezona devam eder mi şimdilik kesin konuşmak zor. Ancak Star TV‘nin yayın politikaları gereği Jet sosyete dizisinin çok fazla uzun sürmeyeceğini kısa sürede erken final ile yapacağını söyleyebiliriz. Çünkü komedi içerikli programlar Türkiye’de çok az tutuluyor.

İnsanları güldürmek Elbette daha zor bir iş bu yüzden dolayı Jet sosyete dizisinin yavan senaryosu ve insanları çok fazla etkilemeyen skeçleri ile çok fazla tutulup devam etmeyeceği kanaatindeyiz. Şimdiden Emin olmamakla birlikte dizinin 2018 mayıs ayında en geç final yaparak veda edeceğini düşünüyoruz. Dizinin ön sözleşmesinin 25 bölüm olduğunu öğrendik.

Gülse Birsel’in başrollerinde oynadığı ve eşofmanlı Şevket Hoca olarak bilinen Çağlar Çorumlu ile bakalım İnsanları kaç hafta daha güldürmeye devam edecek ya da iyi giden reytingler ne zaman düşmeye başlayacak bizde merak ediyoruz. Ayrıca pazar günleri savaşçı gibi cennetin gözyaşları gibi Çocuklar Duymasın gibi önemli dizilerde oldukça iyi reytingler alıyor. Bu diziler ile rekabet edip iyi bir reyting almak ve bunun uzun süreli devam ettirmek Jet sosyete dizisinin yapacağı işmiş gibi gelmiyor bize.

Bir süre sonra Jet sosyete dizisinin reytingleri düşmeye başlayabilir ve Mayıs ayında sezon finali yada erken final yaparak izleyenlere veda edebilir. Eğer dizi tutulup reyting almaya devam ederse Mayıs 2018 de sezon finali yapar Eylül 2018 de yeniden başlar yeni sezonunda kaldığı yerden Star TV’de devam eder. Ancak iddiamızı tekrarlıyorum, Jet sosyete dizisi bu sezonun sonunu zor görür gibime geliyor.

Sizde bu konuda yorum yapmak jet sosyete dizisinin 2018-2019 da devam edip etmeyeceği konusunda fikirlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağı yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ben çok seviyorum kesinlikle devam etsin ince esprileri var çok komik gulduruyor

  2. Bence daha çeker ya çünkü baya güldürüyor

  3. cok sacma bir dizi kimse izlimiz

  4. Final yapın diziyi beğenmedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.