Jet Sosyete Ne Zaman Yayınlanacak Fragmanı Yayınlandı Mı?

Jet Sosyete Ne Zaman Yayınlanacak Fragmanı Yayınlandı Mı?… Gülse Birsel’in dizisi Jet Sosyete hakkında bilgiler netleşiyor. BKM Jet Sosyete dizisinin yapımcılığını üstlenirken Hakan Algül yönetmenliğini yapıyor. Gülse Birsel senaryosunu yazıyor. Gülse Birsel’in yazdığı diziler çok beğenildi bu zamana kadar. Avrupa Yakası, Yalan Dünya dizisi oyuncularıyla konusu fenomen haline gelmişti.

Yeni yılda yayınlanacak olan dizinin oyuncuları Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Derya Karadaş ve Bartu Küçükçağlayan… Hepsi de tiplemesi ile seyirci tarafından çok sevildi. Jet Sosyete dizisi şubat ayında Star Tv de yayınlanacak. Star tv Jet Sosyete dizisi fragmanı henüz yayınlanmadı.

2018 yılının en komik dizisi olmaya şimdiden aday olan Jet Sosyete dizisinde daha önceki dizilerde rol alan ve sevilen oyuncular yer alıyor. Sarp Apak, Derya Karadaş ve Bartu Küçükçağlayan daha önceki dizilerde rol aldı. Jet Sosyete dizisi yeni oyuncuları da Çağlar Çorumlu, Ecem Uzun, Aslı Bekiroğlu, Cengiz Bozkurt.. Dizide rol alan oyuncularında karakter bilgilerini yakında sizlerle paylaşacağız.

Jet Sosyete dizisi Star tv 2018 18 şubat ayında başlayacak.. Jet Sosyete dizisi sizce tutar mı izlenir mi? Yorumlarınızı yazınız…

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.