Jet Sosyete Yasemin Sakallıoğlu Kimdir Hangi Rolde Oynayacak Karakteri

Jet Sosyete Yasemin Sakallıoğlu Kimdir Hangi Rolde Oynayacak Karakteri… Jet Sosyete dizisi yeni sezonundaJet sosyete dizisi yeni sezonu Eylül ayında başlayacak. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Jet sosyete dizisi yeni sezon hazırlıklarını tamamlamak üzere. Yeni sezonda Jet Sosyete dizisi kadrosuna yeni isimler katılıyor. Yeni isimlerden birini daha sizlerle paylaşmak için bu konumuzu açtık.
Tv8 de yayınlanacak. Jet Sosyete dizisi BKM yapımcılığında yayınlanıyor. Jet Sosyete dizisi oyuncuları Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak.

Jet Sosyete dizinin kadrosuna sosyal medyadaki videolarıyla dikkat çeken oyuncu Yasemin Sakallıoğlu katılıyor. Yasemin Sakallıoğlu Jet Sosyete dizisinde sosyetik bir güzeli canlandıracak. Jet Sosyete dizisinde Yasemin Sakallıoğlu kimi canlandıracak karakteri bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Jet Sosyete dizisi Yasemin Sakallıoğlu Kimdir? Karakteri Bilgileri

Yasemin Sakallıoğlu bir internet fenomeni. İnternet’te Rizeli Yasemin yada Karadenizli Yasemin olarak tanınıyor. Yasemin Sakallıoğlu özellikle videolarında annesinin taklidini yapıyor. Bu sayede çok sayıda fanı olan Yasemin Sakallıoğlu’nun sosyal medya da 2 milyona yakın takipçisi var.

Yasemin Sakallıoğlu televizyondaki oyunculuğu ile de kısa sürede beğeni kazanmıştır. İnternet üzerinden yayınlandığı videolar ile ilk oyunculuk tecrübesi sağlamıştır kendisine. Oyunculuğa internette paylaştığı videolar ile yapmıştır. Yasemin Sakallıoğlu videolarının ardından Stand-up gösterisi yapmıştır. Oldukça tanınan ve sevilen oyuncu çok başarılıdır.

Yasemin Sakallıoğlu İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Eğitimini de alan komedyen’in ilk dizi tecrübesi ise Eşkuya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile oldu. Yasemin Sakallıoğlu EDHO dizisinde Lütfiye karakterini canlandırmıştı. Yeni seoznda EDHO’da yer almayacak. Yasemin Sakallıoğlu yeni sezonda Jet Sosyete dizisinde rol aldı.

Jet Sosyete hangi rolde oynayacak belli değil ancak yorumlarda Ozan’ın öz annesi rolünde olacağı konuşuluyor. Bakalım bu tahminler tutacak mı? Jet Sosyete dizisinin yeni sezon kadrosuna katılacak olan Yasemin Sakallıoğlu’na başarılar diliyoruz. İstanbul Beykoz’da yaşamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2018