Jet Sosyete Yeni Sezon Gelen Oyuncular Giden Oyuncular Bilgileri

Jet Sosyete Yeni Sezon Gelen Oyuncular Giden Oyuncular Bilgileri… Jet Sosyete yeni sezonu tv8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Jet Sosyete dizisi yeni sezonunda diziye yeni oyuncular dahil oluyor. Başarılı oyuncularında katılımıyla daha renkli hale gelecek olan Jet Sosyete dizisi bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Jet Sosyete dizisi yeni oyuncuların bilgileri aşağıda konumuzun devamında sizlerle…

Jet Sosyete dizisi yapımcılığını BKM üstlenirken kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak paylaşıyor.

Jet Sosyete dizisi yeni sezonunda diziye Yasemin Sakallıoğlu katılıyor. Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde tahminen Ozan’ın öz annesini canlandıracak olan Yasemin Sakallıoğlu  bir internet fenomeni. İnstagram hesabından karadeniz şivesini kattığı videoları ile çok beğeniliyor. Bu videoların ardından stand-up gösterileri yapmaya başlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesinde Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunu olan oyuncunun ilk dizi tecrübesi de Eşkuya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile oldu. Yasemin Sakallıoğlu EDHO dizisinde Lütfiye karakterini canlandırmıştı. Yasemin Sakallıoğlu Jet Sosyete dizisinde Alara’nın annesini de canlandırabilir iki ihtimal var yani. Ya Ozan’ın ya da Alara’nın annesi.

Jet Sosyete dizisine yeni sezonunda katılacak olan Nursena Yılmaz Kimdir? Nursena Yılmaz ve kardeşi instagramda video paylaşarak bir sosyal medya fenomeni olmuşlardır. Jet Sosyete dizisi Nursena Yılmaz’ın ilk dizi projesi oluyor. Nursena ve ablası Ayşenur Yılmaz arasında 14 yaş var. Birlikte çektiği Youtube videolarıyla ün kazandılar.  Nursena, Sabancı Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği eğitimi aldı. Grafik Tasarım alanında master yaptı. Nursena ve ablası Ayşenur Yılmaz’ın ortak işlettikleri bir cafeleri var. İnstagram hesabını ortak kullanarak video paylaşmaya devam ediyorlar.

Jet Sosyete dizisi yeni sezonunda diziye katılacak olan diğer bir oyuncu da Ozan Güven oldu. Ozan Güven dizi de konuk oyuncu olacak.

Yeni sezonda diziye konuk oyuncu olarak son olarak ‘Fi’ dizisinde rol alan Ozan Güven konuk olacak. Ozan Güven Jet Sosyete dizisinde İlayda ve Alara’nın babası zengin iş adamı Levent Çıkrıkçıoğlu’nu canlandıracak. Ozan Güven Kimdir? Bilgileri;

Ozan Güven 1975 yılında Nürnberg te doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Moders Dans bölümünde eğitim almaya başladı ancak bitiremedi. İzmir Belediye Konservatuvarında oyunculuk eğitimi aldı. Şahika Tekand Tiyatrosunda çalıştı. 1998 de Çiçeği büyütmek isimli dizi ile oyunculuğa adım attı. İkinci Bahar, Aslı ile Kerem, Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı gibi dizilerde rol aldı.

Jet Sosyete dizisine yeni sezon 4. bölümde konuk oyuncu olarak Cem Zeynel Kılıç katılıyor.  

Jet Sosyete dizisi yeni sezonda katılan oyuncuların bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2018