Jinn Korku Dizisi Nereden Nasıl İzlenir Konusu ve Oyuncuları Kimdir ?

İnternet kanalı Netflix’in yeni dizisi olan Jinn daha önce kurgulanmamış bir konuyu ele alıyor. Sezonları 5 bölümden oluşan Jinn dizisinin konusu nedir ? Bir anda sosyal medyada yankı bulan Jinn dizisi nereden nasıl izlenir diye aranmaya başladı. Size Jinn oyuncuları kimdir kadrosuna kadar tüm detayları konumuzda anlatacağız.

Jinn Korku Dizisi Nereden Nasıl İzlenir Konusu ve Oyuncuları Kimdir ?

Jinn Korku Dizisi Nereden Nasıl İzlenir ?

Malesef internet kanallarının aylık fiyatları bulunuyor. Bunun için her ne kadar ilk girişte size ücretsiz 1 haftalık ya da 1 aylık kampanyalar verilse de devamında aylık para ödemeniz gerekiyor. HD kanalların haricinde yayınlar için aylık 8 euro dan başlayan fiyatlar verilir iken ultra HD’nin bulunduğu yüksek paketi tercih ederseniz aylık ödemeniz 12 Euro’ya kadar çıkıyor. Ancak internet kanalına abone olduğunuzda ister telefonunuzdan ister pc yada tv nizden istediğiniz yerde yüksek görüntü kalitesinde her zaman yayınları izleyebiliyorsunuz. Tabi bu rahatlığın da bir bedeli oluyor. Ancak kotalı internet kullanıyorsanız bunu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Jinn dizisi nereden nasıl izlenir, izleyebilirim ? Malesef Netflix üyesi olmanız gerekiyor. Ancak Şimdi üyelik yaparak bu güne kadarki tüm geçmiş bölümlerini Netflix deneme süresinden faydalanarak ücretsiz izleyebilirsiniz.

Jinn Korku Dizisi Nereden Nasıl İzlenir ?

Jinn Dizisinin Konusu Nedir ?

Arap yapımı korku dizisi çok beğeni topladı. Daha önce hiç korku dizisi çekilmemişti. Sadece korku filmi olarak verilen projenin ilk örneği olan Jinn korku dizisinin konusu çok farklı. Diziye uyarlanmış korku senaryosu iyi ve kötü cini anlatıyor. Petra’ya yapılan bir okul gezisinde iki cin dünya alemine geçer. İyi cin yardımcı olmaya çalışırken kötü cinin okul içerisinde yaptıkları geziye gelenlerin hepsini korkutmaya fazlası ile yeter. Neler olduğunu anlayamayan geziciler karşılarında kötü cini gördüklerinde korkudan ölecek gibi olurlar. İnsanlara karşı savaş ilan eden kötü cini iyi cin durdurabilecek mi? Dizide kimler ölecek kimler nasıl kurtulacak ? Korku ve gerilimin bir arada olduğu muhteşem diziyi izlemenizi öneriyoruz.

Jinn Dizisinin Konusu Nedir ?

Jinn Oyuncuları Kimdir Kadrosunda Kim Var

Arap korku dizisi olan Jinn dizisi nerede çekiliyor ? Amman, Petra ve Ürdün’de çekilen dizi izleyenlerin yüreklerini ağzına getiriyor. Netflix’te yayınlanan beşer bölümlük sezonlar halindeki dizide oynayan oyuncular kimdir ? Bilim Kurgu ve Fantastik kurgusunda çekilen dizinin oyuncularını tanıyalım.

Jinn Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Jinn Mira Kimdir ? Salma Malhas

Dizideki dikkat çeken baş rol oyuncusu Mira kimdir ? Salma Malhas’ı yakından tanıyalım. 2001 doğumlu Salma Malhas 18 yaşındadır. Jinn Dizisindeki Mira aslında Jordan’da doğdu. Filistin uyruklu Salma 170 cm boyunda 55kg’dir. İnstagramda yüz binden fazla takipçisi olan Salma’yı @salmamalhas tagı ile siz de takip edebilir kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Gerçek hayattaki kalbi boş olan Filistin’li güzel Jinn dizisindeki Mira’yı kim oynuyor sorusuna cevap olmuştur.

Jinn Mira Kimdir ? Salma Malhas

Jinn Dizisindeki Keras ( Kiraz ) Kimdir ?

Jinn dizisindeki Keraz (Kiraz)’ı canlandıran oyuncu kimdir biliyor musunuz? Şuanda 18 yaşında olan 2001 doğumlu Hamzeh Okab oyunculuk başarısından dolayı Hollywood oyuncuları listesine dahil edilmiştir. Jordan uyruklu bir baba ile Amman’lı bir annenin oyuncu oğludur. 170 Cm boyunda 60 kg si ile fitness sporcusudur. İnstagram üzerinde elli binden takipçisi olan Hamzeh Okab kimdir daha fazla bilgi için @hamzehokab tagı ile ünlü genç oyuncuyu takip edebilirsiniz.

Jinn Dizisindeki Keras ( Kiraz ) Kimdir ?

Jinn Dizisinin Türkçe fragmanını sizin için yayınladık.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2019