Kadın 11. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Ocak Salı

Kadın 11. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Ocak Salı… Kadın dizisi yeni bölümünde Şirin’in hastalıklı ruh hali hala Bahar’ı rahatsız etmektedir. Şirin Baharı telefonla rahatsız etmeye devam ediyor. Bahar’ın sinirleri iyice bozuldu. Bahar’ın arkadaşı onu ikna etti ve bu sefer Bahar Şirin’i aradı. Şirin Bahar’a ne diyecek? Telefonu gören Hatice ne dedi?

Jale ve Sinan’ın da sürekli ısrar etmesi üzerine Bahar hastaneye gider. Ama doktorların şüpheli tavırları onu da korkutur. Bahar çocuklarını bu hayatta yalnız bırakmayacağını bilmektedir. Kadın 11. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Ocak Salı Bunu doktor Sinan’a söyleyeceği dakikalar çok dramatik oluyor.

Kadın dizisi yeni bölümünde Enver Şirin’in günlük yazdığını öğrenir. Günlüğünü bulmaya karar verir. Enver defteri bulur ve okur. Ama günlük Sarpla olan aşkını anlattığı defter mi yoksa Şirin yine olanları duydu. Düzmece bir defter mi ayarladı? Keşke her şeyi öğrense de artık Şirin’in yalancı yüzü ortaya çıksa… Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Kadın 11. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Ocak Salı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın 11. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Ocak Salı (2 Yorum)

  1. Bence enver herşeyi öğrendi şirine bahara iyi davranmazsa polise gideceğini söyledi o da mecburen baharla aynı evde kalmayı kabul etti

  2. Artık gervekler ortaya çıksın baharda huzura kavuşsun ENVER mükemmel bir baba eş seyircı olarak ŞİRİNE JALEYE adeta kin nefret kusuyoruz jale eşi mükemmel

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017