Kadın 12. Bölüm Fragmanı Özeti 16 Ocak Salı Baharı Yangından Kim Kurtaracak

Kadın 12. Bölüm Fragmanı Özeti 16 Ocak Salı… Kadın dizisinde Bahar’ın hastalığı artık iyiden iyide hissedilir. Yersiz bayılmaları bir gün başına iş açacak. Bölümü baştan hatırlayıp tüyolarımızı paylaşalım.. Enver Dede en son parkta Şirin’in günlüğünü okudu ve onun Sarp’ın katili olduğunu anladı. Artık Bahar’a kötü davranamayacak diye umuyoruz. Çünkü babasından çekinecek.

Bahar Sarp’ı görüyor rüyasında ve birini seviyordun hastaydın diyor. Sana bir camın arkasından bakıyordum sesleniyordum ama duymuyordun diyor. Bu sahneler gerçekten çok etkileyici olmuştu. Bahar yine mutfakta uğraşırken düştüğü sırada Arif onu kurtarıyor. Bu bayılmalarının sonu hiç iyiye gitmiyor.

Bahar artık hastalığının ilerlediğinin farkında. Bu yüzden de çocuklarını bu dünyada emanet edebileceği tek kişiye annesine gidiyor. Hastalığını söylemiyor onlara. Ben burada yaşamak istiyorum diyor. Enver Dede hemen kabul ediyor. Ama Hatice kızı Şirin’den çekindiği için kabul etmiyor. Ama o an Şirin çıkıyor odasından ve ben ablamla aynı evde yaşamayı kabul ediyorum diyor. Herkes şaşırıyor.

Kadın dizisi yeni bölümünde de Bahar mutfakta yemek yapıyor. Her şey güzel giderken birden bire bayılıyor yine. Ve yanan ocak birden tencereyle birlikte alev alıyor. Peki Bahar’ı kim kurtaracak? Çocuklar evde mi onlar kimi çağıracak? Kadın dizisi ile ilgili merak edilen bu sorunun cevabını da yeni bölümde alacağız.

Kadın dizisinde Bahar biran önce Enver ve Hatice ile yaşasa da hastalığının tedavisine başlasa… Sizce Kadın dizisi izleyicileri benim gibi mi düşünüyorsunuz? Yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2018