Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Var mı? Kadın Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen dizi Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı sorusu çok merak edilmeye devam etti ve dizinin hayranları 15 ocak salı günü Kadın dizisi Var Mı Yok Mu? sorusunu aratmaya ve net bir cevap bulmaya çalıştı. Bizde sizlere en net ve doğru cevabı fox tv den everelim istedik. Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? Hayır yayınlanmayacak ama Kadın dizisi 22 Ocak 2019 salı günü yeni bölümü ile Fox da ekrana gelecek. İşte 22 Ocak Salı günü yayınlanacak olan Kadın dizisinin ilk fragmanı sizlerle.. Aşağıda..

Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı Var Mı Yok Mu?… Kadın dizisi her hafta salı akşamları Foxtv de yayınlanıyor. Reytinglerde ilk sıraları alan Kadın dizisi hikayesi ve oyunculuğu ile çok beğeniliyor. Bende bir Kadın dizisi izleyicisi olarak yılbaşı haftasında yayınlanacak mı? Merak ederek sizlere bu bilgilendirme konusunu açıyorum. Kadın 15 Ocak 2019 Salı var mı sorusuna hayır yok yayınlanmayacak yen bölüm 22 ocak 2019 salı günü diyoruz..

Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı Var Mı Yok Mu? Hayır yok, yeni bölüm 22 Ocakta..

Değerli arkadaşlar, yeni yılın ilk günü 1 Ocak 2019 Salı günü kadın dizisi yayınlanmayacak. Zaten fragmanı da çıkmadı, Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı Var Mı Yok Mu? sorusuna hayır Yayınlanmayacak. Zaten diziler yeni yılın ilk haftalarında reklam düzenlemelerinden dolayı ekrana gelmiyor, sadece Trt dizileri devam ediyor devlet kanalı olduğu için.

Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Var mı yok muKadın dizisinde en son Enver Dede Şirin’in yaptıklarından sonra iyice şaşırdı, parkta geçmişe dair bazı günlükler okumaya başlamıştı. Apartmanda biri vurulmuştu son bölümde, acaba kim vuruldu Hatice mi yoksa Ceyda mı? Enver Dede çok şaşırmış görünüyordu. Şirinin birini öldürdüğünü öğrenince şok olmuştu çünkü. Kızının böyle bir şey yapmış olma ihtimali onu korkutuyor.

Biliyoruz ki artık dizilerde olaylar tersinden gösteriliyor ki seyirci de merak uyandırsın. Yani sonuç önce gösteriliyor sonra oluş şekli geçmişe dönük gösteriliyor. Mesela Bahar Sarp’ın telefonundaki mesajları gördü ve kendini aldattığını düşündü. Ancak olayın aslı Şirinin yine bir ruh hastası olduğunu kanıtlar nitelikteydi.. Bu olayda umarım böyle olmaz. Fragmanda görüldüğü üzere Şirin bile ablasıyla yanı evde kalmayı kabul etti. Ama neden? Babasının bildiklerini saklama şartı bu muydu acaba?

Kadın dizisinde Bahar artık Enver Hatice ve Şirin’le aynı evde yaşayacak mı? Bahar ölmekten korktuğu için mi çocukları emanet ediyor onlara? Kadın dizisinde bu sorunların cevabını almak için malesef bir hafta daha beklemek zorunda kalacağız. Kadın dizisi yılbaşının ilk haftası olması sebebiyle bu salı akşamı yayınlanmayacak. Kadın dizisi yeni bölümü 15 ocak 2019 salı akşamı kaldığı yerden heyecanıyla devam edecek..Yani dizi 2 hafta yayınlanmayacak..

Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı Var Mı Yok Mu?

Bir kez daha açıklayalım. Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu? yok arkadaşlar, 2019 da bir çok dizi gibi Kadın dizisi de ekrana 3 hafta boyunca ekrana gelmeyecek.. Detaylı bilgilendirme sayfamız için Tıklayın >>

2019’un İlk 3 Haftasında Hangi Diziler Neden Yayınlanmayacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın 15 Ocak 2019 Salı Yeni Bölüm Var mı? Kadın Ne Zaman Yayınlanacak? (1 Yorum)

  1. Fox dizileri güzel neden yayınlanmıyor bu hafta tv izlemedim çünkü fox daki dizileri yoktu

Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2019