Kadın 16. Bölüm Özeti ve Fragmanı (13 Şubat Salı) Sarp ve Pırıl

Fox tv ekranlarında devam eden ve her salı oldukça iyi reytingler alan Kadın dizisinde bu hafta daha da karmaşık bir bölüm bizi bekliyor. Sarpın ölmediğinin anlaşılması ve Pırıl ile Sarp arasındaki ilişki sonrasında Bahar bunları ne zaman öğrenecek Sarp bahar ve çocukları hatırlıyor mu yok sa unuttu mu soruları Kadın 16. Bölüm Özeti ve Fragmanı (13 Şubat Salı) günü yanıt bulacak.

Kadın 16. Bölümde Ceyda’nın şarkı söylediği sahnesinde bulunan Bahar, Arif, Enver ve Hatice, Berşan’ın da gelmesiyle oldukça huzursuz olur. Berşan ise Arifin söyledikleri ile şaşırıp kalır. Arif’in Berşan’a yaptığı itirafların ardından şaşıran Bahar ne yapacağını bilemez. Bir tesadüf sonrasında Bahar’ın Sarp ile ilgili öğrendiği şey kafasını daha çok karıştıracaktır. Sarp yaşıyor ama Bahar farkında değil..İpuçları ve kuafördeki adamın söylemesi ile Sarpın yaşadığından emin oldu Bahar..

Kadın dizisinde Sarp yeni bölümde Alp olarak çıktı karşımıza.. Alp? Sarp denizden sonra hafızasını mı kaybetti ve nasıl zengin oldu? Tüm soru işaretleri yeni bölümde cevaplanacak? Çok sevdiği Bahar’ı nasıl unuttu da yeni bir hayat kurabildi kendisine?

13 Şubat Salı Kadın 16. Bölümde Bahar Sarpın yaşadığını öğrenecek mi?

Baharın içinde her zaman bir umut vardı ama yaşadıkları artık onun umutlarını bir bir kırmıştı. Ancak Baharın yeni bilgilere ulaşması her şeyi sil baştan değiştirmiştir. Sarp’ın yaşıyor olabilme ihtimali ne olursa olsun Baharı hem çok heyecanlandırmış hemde sevindirmeye yetmiştir.

Kadın 16. Bölüm Fragmanı ve Özeti 13 Şubatta Fox tv de kaldığı yerden devam edecek. Nisan ve Doruk’un, Bahar’a onu aradıklarını söylemesi üzerine Şirin neler olduğunu anlayamaz. Hastalık belirtileri iyice artmaya başlayan Bahar ise bu kez çok daha ciddi bir kaza geçirecektir. Bahar bir taraftan Sarpın yaşadığı umudu diğer taraftan ise geçirdiği kaza ile yine yoğun bir gündemin içinde kalacaktır..

Sarp ise Alp adını alıp lüx ve zenginlik içinde Pırıl ile yaşamaktadır. Kadın Dizisi Pırıl kimdir konumuzda detayları bulabilirsiniz..

Kadın 16. Bölüm fragmanı videosu 13 Şubat

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2018