Kadın 17. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Şubat Sarp ve Bahar Karşılaştı Mı?

Kadın 17. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Şubat… Kadın dizisi yeni bölümünde Şirin yine çirkefliğini yapar ve herkesin dikkatini kendi üstüne çekmeyi başarır. Kadın dizisi 17. bölüm özetinde Bahar yüzünden evden kaçıyor süsü vererek annesini ve babasının tedirfin etmeyi başarır. Şirin arkadaşına gidip mutlu bir iki gün geçirirken Hatice ve Enver dede perişan olur.

Hatice Şirin’in Bahar’a olan ilgiden dolayı gittiğinden emindir. Bu yüzden Şirin’i bulup sonrasında da Bahar ve çocukları evden çıkarmayı düşünür. Kadın dizisi 17. bölüm özetinde Hasta hasta onu bırakmak istemese de Şirin’in sağlığı için buna mecburdur. Ama bilmiyor ki Şirin onu kullanıyor aslında tek derdi Bahar’ın sevilmesi.

Bahar’ın hastalığına ve ciddiyetine inanmayan Şirin, dikkatleri kendi üzerine çekmek için elinden geleni yapar. Şirin amacına ulaşır ama Enver dede en sonunda doğruları öğrenecek ve Bahar’a yapılan haksızlığı durdurabilecek mi? Diğer taraftan Kadın dizisi 17. bölüm özetinde Bahar Sarp’ın annesinin işyerine gitti ve bana oğlum bakacak diyerek işten ayrıldığını öğrendi. Sarp’ın hala kendini aldattığını düşünen Bahar Sarp’ı bulmak istiyor. Kendi için öldü ama çocuklar için arıyorum dese de  aslında yıllarım özlemi var Bahar’ın içinde.

Arif’te Bahar’a aşıktır. Ama bunun bir fırsatını bulupta söyleyemez. Bahar’da Arif en yakın arkadaşı diye Sarp’la olan tüm bilgileri ona anlatıyor. Arif sonunda patlıyor ve o adam yaşıyorsa da ciğeri beş para etmezmiş seni bu halde arayıp sormadı dedi. Bu işin arkasından ne çıkacak ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Sarp eski Türk filmlerinde ki gibi hafızasını mı kaybetmiş olacak acaba yoksa bunda farklı bir iş mi var?

Kadın dizisi 17. bölüm özetinde Bahar evden gidecek mi? Bu kadar hastayken nereye sığınacak? Hatice ve Enver Bahar’ı evden gitmemeye ikna edebilecek mi? Kadın dizisi yeni bölüm özeti tüyoları sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018