Kadın 19. Bölüm Özeti Sarp Baharı Öldü Sanıyor Onların Yaşadığını Öğrendi Mi?

Kadın 19. Bölüm Özeti Sarp Baharı Öldü Sanıyor Onların Yaşadığını Öğrendi Mi?… Kadın dizisi yeni bölümünde Bahar artık Şirin’in yaptıklarına katlanamaz. Çocuklarını da alır ve eski mahallesine geri döner. Bahar ve çocukları için yine zor şartlar başlamıştır. Ama bu sefer Enver onları bırakmaz ve onlarla mahalleye döner. Baharın hastalık zamanında Enver Dede onları bırakmayarak yine iyi yürekliliğini göstermiştir.

Şirin Bahar’ı evden göndererek istediğine ulaştığını düşünür ama bundan sonra onu daha zor zamanlar beklemektedir. Hatice Bahar’ı bu şekil evden gönderdiği için Şirin’e öfkelidir. Artık Şirin sevdiği kız değil ailenin kötü kızıdır. İçindeki kıskançlık öfke ve davranış bozukluğunun farkına varır. Şirin’in artık tedavi olması gerekiyordur.

Bahar’ın eve dönmesine en çok Arif sevinir. Aslında Bahar’ın eve dönmesini sağlığı için istemez ama yine de yakınında olması onu memnun eder. Bunca yıldır Sarp’ın Baharı ve çocukları aramama sebebi ortaya çıkıyor. Meğerse o da Bahar’ı ve çocuklarını öldü sanıyormuş.

Şirin babasının Bahar’ı seçmiş olmasını kabullenemez. Bu yüzden babasını eve döndürmek için elinden geleni yapar. Hatice Şirin ile ilgili tüm gerçekleri öğrenir. Hatice eline alır bıçağı Şirin’in üstüne yürür. Şirin yaptıkları tüm kötülüklerin ortaya çıkmasının ardından  iyileşip doğru bir insan olmaya çalışacak mı yoksa kötülüklerine devam mı edecek?Kadın dizisi 19. bölüm özeti fragmanı bilgileri sitemizde sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2018