Kadın 2. Sezon Diziye Giren Oyuncular ve Çıkan Oyuncular Kimler Bilgileri

Kadın 2. Sezon Diziye Giren Oyuncular ve Çıkan Oyuncular Kimler Bilgileri… Kadın dizisi 2. sezonu yakında başlayacak. Kadın dizisi yeni sezonu başlarken de diziye yeni oyuncular girecek mi merak ediliyor. Kadın dizisi yeni sezonunda diziden çıkan oyuncular var mı kimler?

Kadın dizisi 2. sezonunda sezon finalinde olanları hatırlayalım. Kadın dizisi sezon finali yani 32. bölümünde Enver Dede hastanedeydi. Enver Dede Münir tarafından boğulmaya çalışılıyordu. Ancak sonucu göstermediler. Yani Enver Dede ölecek mi yoksa biri odaya girip onu kurtaracak mı tam belli değil.

Kadın dizisinde Enver Dede rolüne hayat veren Şerif Erol’un diziden çıktığı yönünde bir açıklama yapılmadı. Kadın dizisi yeni sezonunda umarız Enver Dede rolüne devam eder. Bahar’ın can yoldaşı olan ona her zaman yardım eden Enver Dede diziden çıkmasın isteyenler yoruma yazsınlar…

Kadın 2. Yeni Sezon Diziden Çıkan Ayrılan Oyuncular Kimler?

Kadın dizisi 2. sezonunda diziden çıkan bir oyuncu netleşti. Kadın dizisi yeni sezonunda mahallenin kızlarından biri olan Ceyda’nın arkadaşı Berşan diziden ayrılıyor. Berşan Arif’in yıllar önce sevdiği kadındı. Sevgililerdi ancak Berşan onu Arif’in en yakın arkadaşı ile aldattı. Bu yüzden de ayrıldılar. Berşan şuan Arif’in en büyük düşmanı sayılır. Berşan mahalleye geri dönünce Arif’i geri kazanmak ister ancak Arif’in Bahar’a olan ilgisini görür ve Bahar’a elinden gelen tüm kötülükleri yapar.

Kadın Dizisi Berşan diziden ayrıldı Bizim Hikaye Dizisine Geçti

Berşan dizinin son bölümlerinde iyi biri olmaya başlamıştı. Ancak yeni sezonda Berşan karakterinin yer almayacağını öğrendik. Çünkü Berşan karakterini canlandıran oyuncu Sahra Şaş Bizim Hikaye dizisinde yer alacak. Sahra Şaş Bizim Hikaye dizisi ile anlaştı. Bu yüzden de Kadın dizisinden ayrıldı. Kadın dizisinden Berşan nasıl ayrıldı yeni sezon başladığında göreceğiz.

Kadın dizisi yeni sezonu yaklaşırken diziden ayrılacak olan isim şimdilik sadece Berşan olarak görülüyor. Yeni sezonda diziye giren ve çıkan oyuncular kimler olacak? Kadın 2. Sezon Diziye Giren Oyuncuları aşağıya sırasıyla yazacağız. İşte yeni oyuncularımız:

Kadın 2. Sezon Diziye Giren Yeni Oyuncular Kimler

Başrollerini Özge Özpirincci ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Kadın dizisine 2. sezonda giren yeni oyuncular var. Bunlardan birisi Hakan Karahan bir diğeri ise Kuzey Yücesoy dahil oldu. Hakan Karahan ve Kuzey Yücehan bakalım Kadın dizisinin yeni sezondan nasıl bir rolle giriş yapacaklar diziye izleyip göreceğiz. Son olarak Bizim Hikaye dizisinde Şeyma karakterine hayat veren ve büyük beğeni toplayan Evrim Doğan da dizimize dahil oldu.

Kadın 2. Sezon Diziye Giren Oyuncular kimler

Kadın 2. Sezon Diziye Giren Oyuncu Hakan Karahan (Nezir)

Hakan Karahan, 1960 yılında İstanbul’da doğmuş üniversiteyi University of Miami İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. 2006 yılında Sağır Oda dizisi ilk oyunculuğu oldu. Daha sonra Kaçak dizisi ve Zeytin Tepesi dizilerinde rol almıştır. Atv’de yayınlanan Eşkiya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Özer karakteriyle herkesin tanıdığı bir isim oldu. Yönetmenlik, yapımcılık ve oyunculuk yapan Hakan Karahan’ın ayrıca 9 tane de kitabı vardır. Candan Erçetin ile evli iken bir süre önce ayrılmışlardır. Hakan Karahan Kadın dizisinde Nezir Rolüne hayat verecek.

Kadın 2. Sezon Diziye Giren Oyuncu Hakan Karahan (Nezir)

Kadın Yeni 2. Sezon Diziye Giren Oyuncu Kuzey Yücehan (Azmi)

Kuzey Yücehan kimdir? 23 Nisan 1966 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi İç Mimarlık mezunu. Eğitimini tamamladıktan sonra bir çok dizide ve filmde rol aldı. Beş Kardeş, Binbir Gece, Son, Dördüncü Osman, Put Şeylere, Gökten üç Elma Düştü bunlardan sadece bazıları. Kadın dizisinde Azmi karakterine hayat verecek olan oyuncumuza başarılar diliyoruz.

Kadın Yeni 2. Sezon Diziye Giren Oyuncu Kuzey Yücehan (Azmi)

Kadın Yeni 2. Sezon Diziye Giren Oyuncu Evrim Doğan (Bizim Hikaye Şeyma)

Bizim Hikaye dizisinde geçtiğimiz sezon Şeyma karakterine hayat veren ve fikrinin sevgilisi rolüyle karşımıza gelen başarılı oyuncu Evrim doğan bu sezon Kadın dizisi ile karşımıza gelecek. Kadın Dizisinde rol alacak olan Evrim Doğan herkesi şaşırtacak.

Evrim Doğan Kimdir? (Bizim Hikaye Şeyma)

Bizim Hikaye Şeyma Kadın Dizisinde Evrim Doğan

Başarılı bir  oyuncu olan Evrim Doğan 1977 senesinde Ankara’da doğmuştur. Evrim Doğan Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezundur. Show tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisi Şeyma karakterinden önce Gülümse Yeter, Kavak Yelleri, Yalancısın Sen, Dudaktan Kalbe, Arka Sıradakiler, Dinle Sevgili, Vicdan, Şubat, Hayat Mucizelere Gebe gibi dizilerin yanı sıra Sevimli Tehlike ve Herşey Aşktan isimli sinema filmlerinde yer almıştır. Yeni Sezonda Kadın dizisinde izleyeceğimiz Evrim Doğana başarılar diliyoruz.

Kadın Yeni oyuncu Ceyda’nın Oğlu Arda’nın Babası Emre:

Faruk Bayhan ile Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği, Nadim Güç’ün yönettiği ve Hande Altaylı’nın senaryosunu yazdığı Kadın dizisinin en önemli oyuncularından olan Ceyda’nın çocuğunun babası Emre karakterinin katılacağı konuşuluyordu. Bu gerçekleşti. Ceyda’nın çocuğu Arda’nın babası Emre karakteri diziye dahil oldu. Kadın dizisinde Emre karakterini canlandıracak olan Ahmet Rıfat Şungar. 

Kadın Dizisi Emre Kimdir? Ceyda’nın Oğlu Arda’nın Babası Adı Bilgileri

Kadın dizisinde Emre karakterini canlandıracak olan Ahmet Rıfat Şungar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın 2. Sezon Diziye Giren Oyuncular ve Çıkan Oyuncular Kimler Bilgileri (2 Yorum)

  1. Enver dede lutfen cikmasin cok uzuluruz diziyi hayat veren o biz enver dedeyi cok sevdik ne olur enver dedeyi yeni sezon gormek istiyoruz lutfen

Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2018