Kadın 20. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyo 13 Mart Şirin Bahara İlik Verecek Mi?

Kadın 20. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyo 13 Mart Şirin Bahara İlik Verecek Mi?… Kadın dizisi 20. bölümde Hatice kızı Şirin’in artık tüm yalanlarına öğrendi. Bu yüzden ona çok yakın davranmıyor. Dr. Jale eve geliyor ve Hatice ile konuşuyor. Şirin Bahara iyilik vermesi gerektiğini söylüyor. Şirin bunu kabul etmiyor. Çünkü o zaten Bahar’ın ölmesini istiyor. Şirin hala Sarpa aşık ve aralarındaki engel olarak Bahar’ı görüyor. Belki kendince Sarp’ın ölme nedeni olarak bile Bahar’ın görüyor. Bahar olmasa Sarp Şirin’i sevecek ve onunla mutlu olacaktı. Tabii bunlar Sadece Şirin’in Hayal dünyasından ibaret.

Bahar kendi hastalığı ile savaşırken bir tarafta hem evi hem de çocukları çevirmek zorundadır. Enver Dede onların yanında onlara destek olmaktadır. Bu da onlara güç verir. Hatice de artık Şirin’in gerçek yüzünü gördü. Ondan sonra kızı Bahara destek olmaya karar verir. Şirin’in Bahar’a ilik vermesi konusunda zorlar. Eğer ilik vermez ise evden gitmesini söyler. Doktor Jalede Şirine ilik vermezse bir katilden farksız olacağını söyler.

Bahar’ın ise hala bir amacı vardır Sarp’ı bulmak. Sarp zengin hayatından çocuklarıyla ve eşiyle mutlu huzurlu yaşarken Bahar ona ve ondan önce yolda gördüğü annesine aramaktadır. Onun için en son çare Hikmet’in yanına gider. Ceylan’ın sevgilisi Hikmet ona bu konuda yardımcı olacak ve Sarp’ın annesini bulacak mı?

Bahar Sarp’ın annesi üstünden zarfa ulaşabilecek mi? Bahar hala Sarp’ın kendisini aldattığını düşünmektedir. Yani mesajların Şirin’in kendi kendine attı hala ortaya çıkmadı! Gerçekte Sarp yeni bir hayat kurmuş iki tane çocuğu ve zengin hayatı ile Baharı çoktan unutmuştur. Peki bu durum nasıl oldu? Kadın dizisi ilerleyen bölümlerde bunun da cevabını alacağız…

Bahar’ın her şeyden çok seven Sarp yeni bir hayata başladı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Kadın dizisi 20. bölümüyle 13 Mart Salı akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mart 2018