Kadın 21. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Mart Sarp Alp Baharın Yaşadığını Öğrendi Mi?

Kadın dizisi 21. bölüm özeti fragmanı bilgileri… Kadın dizisi 20 Mart salı günü Pırıl Suatın evine gelir ve Jülidenin yerini sorar. Ancak Jülide odadan çıkar ve burdayım der. Hatice Şirin’e çok sinirli olmasına rağmen ona iyi davranır. Şirin Bahar’a ilik vermeye razı olacak mı? Yoksa yine bir şeytani plan mı yapıp Bahar’ı ölüme mi terkedecek?

Şirin de bu ilik olayını kendi lehine kullanıp anne ve babasını süründürmek ister. Enver’in eve dönmemesine kızan Şirin bunun için her şeyi yapmaya hazırdır. Ceyda oğlu Arda’ya kavuşur ama onun senetlerinin olduğu gazinoyu Hikmet’in kayınbabası alır. Yani Hikmet’in eli bu sefer Ceyda’yı kurtarmaya yetmeyecektir. Ceyda malesef bu işlere devam etmek zorunda.

Çocuğuna kavuşmuş her şeyi bırakmışken yine şarkı söylemek zorunda borçlarını ödemek için. Kadın dizisi 21. bölüm özeti fragmanı sizlerle.. Kadın dizisi 20 Mart salı günü de Bahar’ın ağrıları günden güne artar. Acil ilik nakli lazım ama Bahar’ı kurtaracak tek insan malesef Şirin’dir. Musa Jale’nin ayrılık kararına karşı gizli gizli bir plan yapar.

Kadın dizisi 21. bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Kadın 20 Martta Şirin ne yapacak? Bahar’ı ve ailesini bu ilik için nasıl tehdit edecek? Alp Bahar’ın ve çocuklarının yaşadığını ne zaman öğrenecek? Alp yani Sarp kızını çocuklarını bulmak için neler yapacak ileri ki bölümlerde? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Kadın 21. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Mart

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.