Kadın 63. Bölüm Neler Olacak Analizi Fragmanı Sarp ve Arif Kavgası

Kadın 63. Bölüm Neler Olacak Analizi Fragmanı Sarp ve Arif Kavgası

Kadın 63. Bölüm Neler Olacak ??? bütün detaylar 63. bölüm içeriği bu baslık altında … Şirin yine bombayı patlatıyor resimleri Bahar öğreniyor ama inanacak mı resimlerin kurmaca olduğuna ??? Sarp’ı enson polisler aldı. Asıl bomba burada Sarp’ı içeri aldıran arifin öz kardeşi avukat kısmet abisine yardım etmek için sarpı içeri aldırıyor. çünkü sarpı evden çıkarmanın bir yolunu bulamadığı için kardeşi kısmet devreye giriyor. sarpın yokluğunda arif e gun doğacak Böylelikle arifin baharla arasındaki buzlar eriyecek tekrar yakınlaşacaklar

21 Mayıs Salı akşamı 63. bölümde neler olacak? Sarp ve Arif arasındaki çekişme git gide büyüyor? dizide final öncesi neler olacak 21 Mayıs Salı akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak fragmanı ve tüyoları ile eklemeler yapacağız.

Sarpın Saray Apartmanına taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da Sarp’ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır Bahar ise hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif’e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur Çünkü Sarp ve Arif’in Aynı apartmanda olmasının en çok ona zarar vereceğinin bilincindedir.

Arif’in Bahar’ın Sarpa karşı duygularının kalmadığını düşünmesi ve bunu Sarpa açıkça söylemesi Sarp’ı oldukça kızdırmıştır ‘arp ve Arif arasındaki tartışma bu olayla daha da büyüyecektir….

Kadın 63. Bölüm Neler Olacak Analizi Fragmanı Sarp ve Arif Kavgası yorumları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019