Kadın 64. Bölüm Neler Olacak 28 Mayıs Analizi Fragmanı 63. Bölüm Özeti

Planları istediği gibi gitmeyen Şirin şimdi ne yapacak ? Kadın 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı neler olacak 28 mayıs analizi ve gelecek bölüm tüyolarında neler var ? Kadın 63. bölüm özeti neler oldu tekrarı niteliğinde sizlere anlatalım.

Kadın 64. Bölüm Neler Olacak 28 Mayıs Analizi Fragmanı 63. Bölüm Özeti

Kadın 63. bölümde Hatice’nin attığı tokat dillere destan oldu. Şirin yaptıklarının cezasını almaya başladı.  Sonuçta ne ekersen onu biçersin. Şirin de bunu hak etti doğrusu. Hatice Şirin’e tokat attı ancak hala Bahar’ın Sarp’tan şüphe duyması kabul edilebilir bir şey değil. Kadın 63. bölüm tokat sahnesi çok beğenildi. Takipçiler adeta tokadı kendilerinin attığını hissetti. Kısacası Kadın 63. bölüm özeti 3 kadının Sarp’ı paylaşamama konusunu anlatıyor. Ancak 63. bölüm sonunda murada eren de yok olmadı.

Kadın 63. Bölüm Özeti

Kadın 64. bölümde neler olacak ? Sarpı ele geçirmek için 3 kız arasındaki yarış devam ediyor. Kadın 28 mayıs bölümünde neler olacağı çok merak ediliyor. Sarp kiminle sevgili olacak ? Bahar ile Sarp tekrar oturup konuşacaklar. Bahar Sarp’a inanacak mı? Bahar ise boynunda hala Arif’in kolyesini taşımaktadır. Bahar kiminle beraber olacak ? Arif’imi seçecek Sarp’a mı inanacak ? Yediği tokat ile kaldığını düşündüğünüz Şirin Hatice’ye güzel plan hazırlamaktadır. Kadın 64. bölüm Şirin Hatice’ye ne yapacak asıl konu bu. Siz ne düşünüyorsunuz ? Şirin yediği tokattan sonra Hatice’ye nasıl plan yapacak. Hatice’yi zor durumda bırakacak planı ne.

Kadın Şirin Haticeye Ne Yapacak

Bahar ve Sarp arasındaki uyuşmazlık Kadın 28 mayıs analizinin ana konusu oldu. Diğer konu ise Şirin yediği tokattan sonra Hatice için hazırladığı planı işleme koyması ile devam etti. Entrikaların devam ettiği Kadın 64. bölüm neler olacak sorusuna cevap verdiğimiz konumuzda aklınıza takılanları bize iletiniz. Dizi kulislerinden gelen yeni haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kadın 64. bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019