Kadın 9. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Aralık Bahar Telefonda Ne Gördü?

Kadın dizisi yeni bölümünde Sarp’ın telefonu artık Bahar’dadır. Bahar telefonda sadece resimlere bakar ve birlikte olan resimlerini videolarını görür. Çünkü Enver Bahar’a vermeden önce tüm resimleri videoları sildi. Ama mesajlara bakmamıştı. Baharda mesajlara bakmadı öncelikle.

Hatice buna engel olmaya çalışsa da Doruk’un okuldan kaçmış olması herkesi ayrı bir telaşa sürükledi. Bahar Doruk’u bulur ama ömründen ömür gider bu arada. Hatice de tüm sıkıntıları bırakıp kızına yardım etmeye başlar o anda.  Bahar telefonun nereden geldiğini anlamaz. Öldüğü gün çekilen resimlere videolara bakar ama istediğine ulaşamaz.

Çünkü sır mesajlardadır! Jale test sonuçlarından rahatsızdır. Bahara ulaşıp test sonuçlarını haber verecektir. Bahar telefonu bir kez daha eline alır arkadaşının uyarısıyla. Bu sefer aklı mesajları kontrol etmektedir. Acaba ne görecek? Telefonu görünce çıldırıp Sarp’ın resmine fırlatıyor çünkü.. Baharı böyle sinirlendirecek ve o kıyamadığı resme atacak kadar ne görmüş olabilir? Umarız ki ölümü üstündeki sırları çözen mesajları görür.

Benim tahminim… Şirin telefonu kendi eline geçince Sarp’la mesajlaşır. Yani kendi mesaj atar ve Sarp’tan yine kendi mesaj yazar. Çünkü o sıra Sarp ölmüştür. Sarp’tan da kendine aşk dolu sözler yazar ve bunu Bahar onlar mesajlaştı diye düşünür çılgına döner… Aslında tarihe baksa görebilir ama bakalım işler nasıl ilerleyecek?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.