Kadın dizisi Baharın Diğer Kardeşi Kim Hamdinin Kızı Kim Oynayacak?

Kadın dizisi 1 Mayıs Baharın Diğer Kardeşi Kim Hamdinin Kızı... Kadın dizisi 1 mayıs bölümünde Hatice hastaneye gidiyor. Jale ile konuşuyor. Şirin’in ilik naklinin nasıl olacağını sorarken bulun 100 de 100 olmayacağını ve her geçen zamanın Bahar’ın hayatının tehlikeye girdiğini öğreniyor. Hatice bu duruma çok üzülüyor.

Kadın dizisinde Hatice Jale’ye bir itirafta bulunuyor. Hatice Bahar’ın babası Hamdi ile evliyken babasının başka bir kadınla adı Bahar olan bir kadınla ilişkisi olduğunu söylüyor. Hatta Bahar isimli kadınında evli olduğunu söylüyor. Ancak Bahar adlı kadının o sırada bir bebeği olduğunu ve bu bebeğin de Hamdi’den olduğunu söylüyorlardı diyor.

Hatta Bahar’a Bahar adının da sırf o kadın yüzünden babasının ısrarı ile verildiğini söylüyor. Kadın dizisinde Bahar’ın üvey bir kardeşi olabilir. Bahar’ın babasıyla ortak bir kardeşi daha olabilir. Bu da ilikleri uyma ihtimali olan bir kişi daha olması demek. Bu ihtimal de Bahar’ın hayatının kurtulması anlamına gelir.

Kadın dizisinde Bahar’ın üvey kardeşi rolünü kim oynayacak? Hamdinin yani Hatice’nin eski kocasının bir çocuğu daha var mı? Bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız. 8 Mayıs salı günü yayınlanan yeni bölümde Hatice Bahar hanımın evine gitti. Orada karşılaştığı Ece isimli kızdan saç örneği aldı.

Kadın Dizisi Ece Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2018