Kadın Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Ekim

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Kadın Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Ekim konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Kadın Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Ekim hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Kadın Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Ekim... Kadın dizisi geçen hafta ilk bölümü ile ekrandaydı.İlk bölümüyle çok sevilen dizinin yeni bölümü de merakla bekleniyor. Kadın dizisinde Bahar çocukları Nisan ve Doruk ile birarada hayat mücadelesi vermektedir.

Çünkü hayatının aşkı genç yaşta hayatını kaybetmiştir. Sarp ile çok mutlu bir evlilik geçirmiştir. Ancak hayatını erken kaybeden Sarp’ın ardından hayatı bir başına göğüslemek zorunda kaldı. Bahar’ın annesi de onu 8 yaşında terketmişti. Ve yıllar sonra karşısına çıktı.

Annesinin ortaya çıkmasıyla Baharın eşi Sarpın ölümüyle ilgili gerçekte ortaya çıkar. Bundan sonraki hayatları da farklı olur. Kadın dizisi 2. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2017