Kadın Dizisi 2. Sezon Yeni Şarkı Jenerik Fon Müzikleri (İstek Şarkılar)

Kadın Dizisi 2. Sezon Yeni Şarkı Jenerik Fon Müzikleri (İstek Şarkılar) neler diye merak edenler bu konuda sizler için her türlü şarkı ve müziği ekleyeceğiz dizimize dair.. FOX TV’de devam etmekte olan ve 25 Eylül Salı günü yeni sezonu ile izleyicisiyle buluşacak olan kadın dizisinin yeni sezonda dizide kullanacağı jenerik ve fon müzikleri oldukça merak edilmeye başladı.

Bizde kadın dizisinin yeni sezonda hangi şarkı ve müzikleri kullanacağını sizler için araştırıp buraya yazıyorum. Ayrıca sizden gelen istekleri kadın dizisinin 2. sezon yeni bölümlerinde çalan bütün müzikleri sizler için derleyip burada sizlere duyuracağız. Kadın Dizisi 2. Sezon Yeni Şarkı Jenerik Fon Müzikleri (İstek Şarkılar) burada olacak..

1. sezonunda oldukça büyük işler Başaran kadın dizisi Fox TV’nin salı akşamları oldukça iyi reyting aldığı ve en başarılı olduğu dizi oldu. Total de 10 üzerinde almış olduğu reytingler ile FOX TV’nin 2018 yılındaki en gözde dizisi olurken 2018-2019 yeni sezonda da kadın dizisi Özge Özpirinçci ile başarıdan başarıya koşacak gibi görünüyor. kadın dizisinin yeni sezonunda tanıtım fragmanı hemen sonrasında diziyi severler yeni şarkı ve fon müziklerini aramaya başlayacaklar.

Çünkü kadın dizisinin 2. sezon tanıtım fragmanı da oldukça güzel bir müzik çalıyor. yeni sezonda çalan Bu şarkının müziğini ne olduğunu kimin söylediğini Hatta MP3 olarak indirmek isteyenlerin Uğrak yeri olacak olan sitemiz kadın dizisinin bütün şarkılarına fon müziklerini dizide çalan sahnelerdeki güzel şarkıları türküleri sizler için düzenli olarak buraya eklemeyi düşünüyoruz.

Kadın Dizisi 2. Sezon Yeni Şarkı Jenerik Fon Müzikleri

Kadın Dizisi 2. Sezon Yeni Şarkı türkü Jenerik Fon Müzikleri (İstek Şarkılar)

Sizlerden gelecek istekler dahilinde kadın dizisinin yeni sezondaki şarkılarını müziklerini türkülerini ezgilerini Hatta şiirlerini bile sahne isimleri ile birlikte sizden gelen istekler doğrultusunda bu konuya düzenli olarak gireceğiz. Şimdi ilk olarak yeni sezon kadın tanıtımında çalan fon müziğini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Lütfen Sizlerde kadın dizisi ile ilgili bütün şarkı ve müzikleri bizden isteyebilirsiniz isteklerini dikkate alınacak en kısa zamanda aşağıya eklenecektir. Ayrıca sizlere sormak istiyoruz kadın dizisinde yeni sezonda nasıl buldunuz yeni sezon tanıtım fragmanı ve Fox TV’nin dizimize gösterdiği ilgi ve alakayı değerlendirerek yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz, Şimdiden teşekkürler..

Kadın Dizi yeni sezon Müzikleri Çaresiz Anne fon jenerik

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi 2. Sezon Yeni Şarkı Jenerik Fon Müzikleri (İstek Şarkılar) (4 Yorum)

  1. Filmdeki müzik ve şarkılar çok güzel filmin konusuyla bütünleşiyolar…
    ….Ama bu senaryoyu kim yazmışsa onun o güzel yüreğine sağlık eline sağlık Kadın dizisi oyuncularının hepsi harika sonsuz teşekkürler
    HARİKASINIZ…..

  2. KADIN dizisinin yeni sezonunda arada çalan yeni bir fon müziği var bu müziğin adını bilen var mı hatta bu müzik 37.bölümde sarp ve nisan kavuşması sırasında çalıyor lütfe bu fon müziğin adını yazın bilen varsa

  3. Merhabalar kadın dizisinin yeni sezonunda aralarda çalan yeni bir fon müziği dikkatimi çekti hatta 37.bölümde sarp ve nisanın kavuşma sahnesinde bu müzik çaldı bu fon müziğinin adını öğrenmek istiyorum tşkler

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2018