Kadın Dizisi 25 Aralık Kim Öldü Nezirin Adamları Kimi Vurdu?

Kadın Dizisi 25 Aralık Kim Öldü Nezirin Adamları Kimi Vurdu? Kadın dizisi yeni bölümünde işler karışıyor. Bahar ve çocukları babasızdı ancak mutlu olmayı biliyorlardı. Şimdi Sarp’ın yaşadığını biliyorlar ancak ondan uzak kalmak zorundalar. Herkesin hayatı tehlikede Sarp’ın çevresinde kötü adamlar yüzünden. Nezir’in adamları Bahar ve çocukları almak için apartmana geliyor.

Sarp bunları öğrendiği için önceden gelip Bahar ve çocukları oradan güvenli bir yere götürmek istiyor. Ancak Bahar ona inanmıyor. İnanmasa da çocuklarının güvenliği için onun dediklerini yapmak zorunda kalıyor. Sarp geliyor ve kucağına Nisan’ı alıyor. Bahar da Doruk’u kucağına alıyor ve apartman çıkmaya çalışırken kapıdan Nezir’in adamları giriyor.

Bu sırada Bahar ve Sarp muhtemelen Ceyda’nın evine saklanıyorlar. Nezir’in adamları Bahar’ın evine girerek onları arıyor ama bulamıyor. Sonrasında evde olan Ceyda Hatice ve Yeliz ile Nezir’in adamları arasında arbede çıkıyor ve silah patlıyor. Bu patlayan silah kimi vurdu?

Nezir’in adamları apartmandan koşarak çıkıyorlar. Adamların başı olan kişi de ne oldu diye soruyor çıkanlara. Onlarda Kadın vuruldu diyerek arabaya binip kaçıyorlar. Peki vurulan kadın kim? Kadın dizisinde Sarp yüzünden en sevdiklerinden birisi vuruluyor. Bahar bunun vicdan azabını çekecektir. Sarp ise onları koruyamamanın suçluluğu içinde. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak? Sarp yüzünden Bahar ve sevdikleri neler yaşayacak?

Sarp başındaki dertlerden kurtulup Bahar ve çocuklarına kavuşabilecek mi? Bu soruların cevaplarını ilerleyen bölümlerde alacağız. Kadın dizisinde vurulan kişi Ceyda, Yeliz ve Hatice’den birisi. Hangisi olursa olsun Bahar yıkılacaktır.

Bahar Sarp’ın çocuklarını ve eşi Pırıl’ı mutlu bir şekilde görünce dünyası başına yıkılır. Bahar Sarp’ın hiç evlenmediğini düşünmüştür çünkü. Ancak gerçekler çok başkadır. Sarp’ın Bahardan sonra başına gelmeyen kalmamıştır. Bakalım bu detaylar ne zaman ortaya çıkacak?Kadın Dizisi 45.bölüm Kim vuruldu Öldümü

Şimdi Kadın dizisinin 45. bölümünde kim vuruldu Nezirin adamları kimi vurmuş olabilir, tahminlere bakalım: Ölen Bahar değil adam yoluna çıkan herhangi bir kadını öldürmüştür. Acaba Ceyda’da olabilir mi ? 3 ihtima var aslında, ya ceyda ya yeliz yada annesi.. Sizce kim vuruldu?

Kadın dizisi 45. bölümde Nezirin adamları kimi vurdu kim öldü; yeliz öldü çünkü yeni bir dizimi film projesi varmış, Bahar,Sarp ve çocuklar kaçtılar hatice bence vuruldu.. Büyük ihtimalle baharın annesi hatice öldü çünkü nezir baharı sağ istedi. Başka bir yorumcumuz da; İyi de onlar kaçtı zaten o zaman ya Hatice ya Ceyda ya da yeliz ama bence ölmemişlerdir yada öldüyse bu sezon hiç konusu olmayan Yeliz’dir. Yelizin bağırması…en gereksiz tip ayrıca…kesin o ölmüştür… Bahar hatice veya ceyda olsa yerimizde duramazdik,kesin yelizdir.

Diğer görüşler: Bol aksiyonlu bir fragman olmuş.Ama umarım kimse ölmemiştir.Öldü zannetmişlerdir.Hatice büyük ihtimal evde tekdi. Büyük ihtimal hatice vuruldu. İki ihtimal var:
1) bahar, ceyda, yeliz ya da hatice vuruldu ama onlar oldu saniyor .
2) bu 4 kadından biri oldu ama bu gercekci degil cunku ne bileyim iste gercek olmasını istemiyorum ayrica da hepsi önemli karakterler.. ceyda yada hatice bence Bahar ve Sarp gidiyo .. Ve onlar nerde gidip sorarlar o adamlar buyuk ihtimalle yada Ceyda vurulmustu gercekten yada rol yapmisti yada Hatice anne yada Piril oraya giderse Sarpi bulmak ama bazi insanlar Yeliz vuruldugunu diyorlar cunku onun yeni bir projesi varmis diye ay umarim hic kimse olmez sacma yani … Bahar onlari ihtiyaci var bahar uzulur sonra kendini affetmez yahu birinin olmesi sebebi olmayin..

1. Bence bahara bişey olmadı çünkü Baharla sarp aynanda indiler onların amacı zaten sarp baharı görseler bile bişey yapmazlar

2. Diyelimki bahar öldü ama baharlar zaten çıkış kapısındaydı ama adamlar merdivene çıkmaya devam ettiler yani görseler zaten kapıya girer girmez görürlerdi

3. Bence ya yelloza yada ceydaya bisey oldu çünkü silah sıkıldığında ince bi ses geldi haticenin sesi zaten o kadar ince değil ama bence yeliz öldü çünkü filmi izliyenler ceydayı çok seviyor yani yönetmenin ceydayı öldürecek kadar cesareti yok o yüzden olan yelloza oldu bence

4. Ya da hiçbirine bişey olmadı sadece sakatlandılar

5. Zaten onlar nezirin adamları nezir kadınlara karşı şiddet uygulamıyor bunu kendisi söylemişti yani onlar kadın öldü diye bağırıp kaçıp gidiyorlar çünkü nezir öğrense onları yaşatmaz bu yüzden adamlar birisini öldürse bile yanlışlıkla öldürmüştür baharı göre göre öldürmezler nezir baharı kaçırin demişti çünkü öldürün değil

6. Bence yeliz şöyle öldü bahar kapıyı kapatın dedi ve onlarda kapıyı kapattılar sonra adamlar baharın evine baskın yapınca hemen yelloz devreye girdi ve adamlarda korkudan hemen yelize vurdular ama bunların hepsi benim tahminim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018