Kadın Dizisi 53. Bölüm Sarp Öldü mü Yaşıyor mu? Trafik kazası Yaptı Takla Attı

Kadın dizisinin 12 Mart 2019 Salı akşamı yayınlanacak olan 53. bölümünde neler olacak neler yaşanacak trafik kazası geçiren Sarp ölecek mi arabası defalarca takla atan Sarp’ın ölüp ölmeyeceği yaşayıp yaşamayacağı herkes tarafından merak ediliyor. Biz de bu konuda detayları sizlerle paylaşmak için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Kadın Dizisi 53. Bölüm Sarp Öldü mü Yaşıyor mu? Trafik kazası Yaptı Takla Attı 12 Mart SalıKadın Dizisi 53. Bölüm Sarp Öldü mü Yaşıyor mu

Bildiğiniz üzere Sarp son bölümlerde oldukça zor günler yaşamaya başlamış eşi Pırıl ve önceki eşi Bahar arasında çok zor zamanlar geçirmeye başlamıştır. Pırıl her ne pahasına olursa olsun Sarp’ı kaybetmek istemezken Bahar ise Sarp’ın her şeyden arınıp çocuklarına babalık yapmasını beklemektedir.

Nezirin amacı bir an evvel sarp’ı ele geçirmek ve bahara ulaşmasını engellemektir. Ancak bunu öğrenince bir an evvel kaçıp nezirin ve adamlarının elinden kurtulmak ister ancak bu sırada dikkati dağılan sarp yoldan çıkar ve takla atmaya başlar.

Ancak dizide Hem Pırıl’ın babası hem de adamları boş durmaz ve Sarp kafası çok dalgın arabayla giderken bir anda kendisini uçurumdan yuvarlanırken bulur. Arabayla kaza yapan sarp ölecek mi kazadan kurtulacak mı konusunda izleyicilerden gelen meraklı sorulara hemen yanıt vermek istiyoruz.

arabasıyla giderken kaza yapan bir uçuruma doğru yuvarlanarak defalarca takla atan sar bu kazadan sıyrıklarla hafif yaralı olarak kurtulacak. yani Sarp kazadan da ölmeden kurtulacak. zaten başrol oyuncularının böyle kaza ile falan ölmesi dizinin sonu demek olur. Son günlerde Bahar ile arası bir iyi bir kötü olan sar Diğer yandan da pırıl ile uğraşmak zorunda kalıyor, nezirin adamları ise hiç boş durmuyor ve elinden geleni ardına bırakmıyorlar.

12 Mart Kadın Dizisi 53. Bölüm Sarp Öldü mü Yaşıyor mu12 Mart Salı Kadın Dizisi 53. Bölümde Sarp Kazada Öldü mü Yaşıyor mu? Sarp Trafik kazası Yaptı Takla Attı ölecek mi?

Tüm bu olanların içinde kafası çok dağınık olan sarp ne yapacağını bilmeden arabasıyla ilerlerken dikkati dağılır ve önce şarampole yuvarlanır ardından da araba takla atmaya başlar ancak sarp o kazadan yaralı bir şekilde kurtulacak ve kendine hiçbir şey olmayacak. Sarp’ın kaza yaptığını duyan pırıl ve Bahar ise gerçek aşkı sevgiyi bir kez daha gözler önüne serecek ve kadın dizisinin 54. bölümü oldukça heyecanlı geçecek.

12 Mart Salı günü yayınlanacak olan Kadın Dizisi 53. Bölüm Sarp Öldü mü Yaşıyor mu? Trafik kazası Yaptı Takla Attı Sarpa bir şey oldu mu diye merak edenlere bir kez daha tekrarlamak istiyoruz. Sarp kazadan yaralı bir şekilde kurtulacak kendisine hiçbir şey olmayacak dizi kaldığı yerden devam edecek. Kadın dizisi final mi yapacak sezon finali mi yapacak sorusuna merak edenler bakabilir. Kadın dizisi kaldığı yerden 3. sezonu ile FOX TV’de 2019 yılının Eylül ayında devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi 53. Bölüm Sarp Öldü mü Yaşıyor mu? Trafik kazası Yaptı Takla Attı (3 Yorum)

  1. Sarp ölmüyor, ve bahar sarp,la resmen evlidir. evli bir kadin neden arife kalsin. bahar esyamidir da ona buna kalsin. bunu söyleyenler ahlak sinirlarini asmistir. ayiptir saygisizliktir yapmayin.

    • arifi bu kadar seviyorsaniz, alin sizin olsun. baharin sahibi var. 9 Mart 2019, 00:56 yorumcuya

Eklenme Tarihi: 8 Mart 2019