Kadın Dizisi 62. bölüm fragmanı özeti neler olacak? Kadın 62. bölüm 14 Mayıs Salı bölüm analizi özeti tüyoları.

Kadın Dizisi 62. bölüm fragmanı özeti neler olacak? Kadın 62. bölüm 14 Mayıs Salı bölüm analizi özeti tüyoları

Kadın dizisi 62. bölümde neler olacak? Bahar adım adım Olan biteni öğrenmeye başladı ve Muhtemelen sezon sonunda Şirin ve Sarp’ın resimlerini de görecek ama en büyük şoku Sarp’ın beş parasız kaldığını öğrenen Şirin yaşadı Şirin tekrar zenginlik hayalleri için Suat’a yanaşmaya başlayacak Ama Şirin’in tek derdi hala Sarp ve Bahar Doruğun hazırladığı davetiyeyi şirin bir yolunu bulup Nezir’e ulaştıracak. Yusuf Kısmet’ten şüphelenmeye başladı ve kızı olduğunu öğrenmesi yakın… Sapr ve Münir ise Yusuf’a büyük bir plan kurdu detaylar birazdan…

Arif Bahar’dan uzak durmaya çalışıyor Ancak hala ona sırılsıklam aşık ve gelecek sezon büyük sürprizler yaşanacak Arif ve Bahar Cephesi’nde Ceyda Arif ile konuştuktan sonra kendine güvenmeye başladı ve Emre’ye gidip sonunda düzgün bir şekilde konuştu.

Ceyda para kazanmak için tekrar barlarda şarkı söylemeye başlayacak ve Emre onu kıskanmaya başlayacak Arif babasının dairesini Sarp’ın tuttuğunu öğrendi Yusuf’tan hesap soracak ve Arif ile Babasının arası açılacak. Suat ve şirin tekrar birlikte olacaklar ve şirin pırılın Telefonumdaki Resimlere bir yolunu bulup ulaşacak Şirin öteki fotoğraflar dedi ve Bahar’ın içine kurdu düşürdü.. Muhtemelen Sezon sonunda fotoğraflara bir şekilde ulaşıp bombayı patlatacak.

Kadın dizisi 62. bölüm fragmanı yayınlandı…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019