Kadın Dizisi Arif ve Ceyda Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden Şarkısı Video

Kadın Dizisi Arif ve Ceyda Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden Şarkısı Video… Kadın dizisinde Bahar annesinn Git sözünü unutmuyor ve evden gidiyor. Eski mahallelerine dönüyorlar. Buna en çok Arif seviniyor elbette. Kadın 18. bölümde Bahar ve Arif arasında aşk kıvılcımları oluşmaya başlıyor. Bahar mahalleye geri dönünce Hatice’de büyük pişmanlık yaşıyor.

Hatice evde ağlıyor. Bahar mahallesinde hem mutlu hemde buruk bir gece geçiriyor. Diğer taraftan Sarp yani yeni adı ile Alp eşiyle tartışıyor. Ben onu görmek istedim deyince nedense buharlaştılar diyor. Yani Alp’in eşi Baharları bulmasını engelledi gibi anlaşılıyor. Ama Alp yan Sarp neden 4 yıldır hiç aramamış Bahar’ı. Neden şimdi aklına düştü!

Seyirci Sarp’a karşı çok tepkili haklı olarak. Ama bunun ardında nasıl bir gerçek var. Bahar’ı bu kadar seven biri sırf zengin olmak için onları terketmiş olabilir mi? Yeni bölümlerde bu soruların cevaplarını da alacağız.  Kadın dizisinde 27 Şubat salı akşamında Arif ve Ceyda Bahar’ın dönmesi şerefine birlikte bir düet yapıyorlar. Söyledikleri şarkı Malatya yöresine ait olan Bir Ay Doğar türküsü. Bizlerde sizlerle sözlerini paylaşıyoruz.


Kadın 27 Şubat Bir Ay Doğar Şarkısı Sözleri;

Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden
(Nedem Nedem Geceden)
Şavkı Vurmuş Pencereden Bacadan
(Dağlar Gışımış Yolcum Üşümüş)
Uykusuz Mu Kaldın Dünkü Geceden
(Nedem Nedem Geceden)
Uyan Uyan Yar Sinene Sar Beni

Dağlar Gışımış Yolcum Üşümüş Nasıl Edem Ben
Dağlar Haramı Açma Yaramı Perişanım Ben

Yüce Dağ Başından Aşırdın Beni
(Nedem Nedem Yar Beni)
Tükenmez Derdlere Düşürdün Beni
(Dağlar Gışımış Yolcum Üşümüş)
Madem Soysuz Bende Göynün Yoğudu
(Nedem Nedem Yoğudu)
Niye Doğru Yoldan Şaşırdın Beni

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.