Kadın Dizisi Avukat Kısmet Avcı Kimdir? Arifin Avukatı

Kadın Dizisi Avukat Kısmet Avcı Kimdir? Arifin Avukatı hakkında bilgileri burada detayları ile yazacağız sizlere.  Kadın Dizisi Avukat Kısmet Avcı oldukça dirayetli bir bayan gibi görünüyor. Kadın Dizisinde Arifin avukatı olan ve 19 mart salı günü diziye katılan Avukat Kısmet Avcı hakkında bilgiler gerçek adı detaylar sayfamızda..

Kadın Dizisi Avukat Kısmet Avcı kimin adamıKadın Dizisinde hapishanede olan Arifin duruşma öncesinde devlet tarafından tahsis edilmiş olan Avukat Kısmet Avcı bir çok bilgiyle geldi diziye. Arifin tahminlerini ötesinde bir çok bilgiyi kendisine söyleyen ve Bahar Çeşmeli ile Sarp Çeşmelinin cinayet sırasında nerelerde olduğunu da bilen Avukat Kısmet Avcı hakkında gerçek bilgilerini verelim şimdi sizlere..

Tuğçe Altuğ kimdir? Kadın dizisinde Arifin ablası çıkan ve Avukat olan Kısmet Avcı rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Tuğçe Altuğ. Tuğçe Altuğ daha önce çok fazla dizilerde oynamadı ancak Yılanların Öcü ve Küçük Sırlar gibi dizilerde rol aldı. Kelebekler ve Dünyanın En Güzel Kokusu gibi filmleri olan Tuğçe Altuğ 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tuğçe Altuğ, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2010 yılında tiyatro kariyerine adım armış ve yukarıda adını saydığımız dizi ve filmlerde rol almıştır.

Kadın Avukat Kısmet Avcı Arifin kardeşi çıktıNot: Avukat Kısmet Nezirin adamı olmasın sakın. Hal ve hareketlerinden Avukat Kısmet Avcının Nezirin adamı olabileceğini tahmin ettim ben, sizde bu konudaki yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.. Kadın Dizisi Avukat Kısmet Avcı kimin adamı olduğunu tahmin edenler aşağı yazsın lütfen.

Not 2: Arifin kardeşi çıktı ya bu kız yahu 🙂 Ne garip bi dünya. Yusuf Karanın kızıyım deyince Arif sırrı ortaya çıkarmış oldu ve avukatın neden geldiği anlaşılmış oldu. Baharı korumak için ona zarar gelmesin diye hapse düşen Arif bakalım ablası avukat çıkınca neler yapacak, hapisten çıkacak mı izleyip göreceğiz.. Ben Yusuf Kara’nın kızıyım” Arif’e can yoldaşı geldi, kardeş geldi, ben ilk gördüğümde Bahardan sonra Arif için avukat geldi sanmıştım ama kardeş çıkınca sevindim ne yalan söyleyim.

Kadın Dizisi Avukat Kısmet Avcı Kimdir?

Avukat Kısmet Avcının bildik tavırları sonrasında ajan olmasından şüphelenen Arif : Bir bombanın üzerinde oturuyorum tepinirsem Sevdiklerim zarar görebilir diyerek bu cinayet olayının tanığı olmak istememekte Avukat Kısmet Avcı ise bir çok bilgiyi Arife söyleyerek neleri bildiğini ispatlamıştır. Arifin tavrı ise Avukat Kısmet Avcıyı reddetmek olacaktı ama onu da yapamadı..

Kadın Dizisi Avukat Kısmet Arifin kardeşi çıktı..

Kadın Dizisi Avukat Kısmet Arifin kardeşi çıktı

YORUMLAR

  1. Arifin kardeşi nezir in adamı olabilir belkide o avukat yaptı okuttu kısmetin annesi nerde ?

    1. Kısmetin annesi yok şimdilik, ama kardeşi olduğunu bile bile Nezire çalışmaz heralde..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.