Kadın Dizisi Baharın Hastalığı Nedir? Kanser mi Ölecek mi?

En merak edilen konulardan birisi Kadın Dizisi Baharın Hastalığı Nedir? Kanser mi Ölecek mi? sorusu oldu son fragmandan sonra.. Salı akşamları fox tv de ekrana gelen Kadın dizisinde 7. bölümün 2. fragmanı biraz önce ekrana geldi. Baharın hasta olduğunu ve yere yığılıp kalışını izledi herkes. Ve meraklı sorularla Bahara ne olacak hasta mı ölecek mi kurtulacak mı gibi soruları sormaya başladı.

Orijinali olan Woman dizisinde Bahar kanser hastalığına yakalanıyor. Yani hasta olduğu gerçek ve hastalığı da dediğimiz gibi kanser olacak. Peki Bahar kurtulacak mı Kanser hastalığından yoksa baş edemeyip pes edip hastalığın pençelerinde ölecek mi diye sorularınızı duyar gibiyim.

Arkadaşlar Kadın Dizisi Baharın Hastalığı Kanser ve Bahar bunu anladığında çocukların magdur olmaması için evlenecek. Baharın evlenmesinden sonra evlendiği eşi durumu anlayacak ve çocuklara bakacak. Bahar Kadın dizisinin ilerleyen bölümlerinde Ölecek.. Tabi baharın ölmesi ile dizi de bitişe doğru yani final yapmaya yakın olacak bu olaylar.

Tabi eğer orjinal senaryo uygulanırsa. Yoksa zaten baharın ölmesinden sonra dizi zaten hem reyting olarak düşer hemde Bahar için izleyenler daha da izlemez olur.. Kadın Dizisi Baharın Hastalığı Nedir? Kanser mi Ölecek mi? konumuza sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazarak destek olun lütfen..

Kadın dizisi Baharın hastalığı Kan kanseri... İlik nakli olması için herkes seferber oluyor. Baharın üvey kız kardeşi Şirin’in iliği uydu ve nakil için bekleniyor. Ama Şirin’in başında başka dertler var şuan Bahar’ı düşünecek hali yok. Bahar’ın babasından olma bir üvey kardeşi daha varmış bu bölümde Hatice itiraf etti. Bakalım onun iliği de uyacak mı?

YORUMLAR

  1. Ya bahar ne kanseri ya

  2. nereden sallıyorsunuz dizinin orijinalinde bahar ölmüyor ki. kardeşinin ilini tutuyor ve o ilik veriyor. orjinalinde sarp da dirilmiyor çünkü trenin altında kalıp ölüyor. bizimkiler böyle uyarlamış işte.

  3. Ben de kanser zannediyodum zaten fakat dizi bahar öldükten sonra finale girmesin!Lütfennnnnnnnnnnnnnn

  4. Ölmeyecek iyileşip eve dönecek evlenmeyecek sarp zaten ölü bu orjinali bizde değişirse yine ölmemeli iyileşmeli arifle evlenmeli mutlu olmalı şirin akıl hastanesine yatırlmalı p anneside utancından yerin dipine girmeli

  5. baharın ölmesi dizinin bitmesidir

  6. Böyle dizi mi olur ya bahar olurse dizinin de bir anlamlı kalmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.