Kadın Dizisi Ben Seni Çok Sevdim Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor 23 Ekim

Kadın Dizisi Ben Seni Çok Sevdim Şarkısı Kim Söylüyor 23 Ekim.. Kadın dizisi 23 ekim yeni bölümünde Arif Bahar’a evlenme teklifi ediyor. Arif’in Bahara evlilik teklifi ettiği sahne de gözyaşlarına hakim olamadı seyirci de Bahar’da Ceyda’yda. Kadın dizisinde çalan Ben Seni Çok Sevdim şarkısını Cem Adrian söylüyor.

Arif Bahar’a olan duygularını söyledi sevdiğini söyledi. Bahar da yüzüğü aldı ve parmağına taktı. Böylece Arif’in teklifini kabul etmiş oldu. Bahar ölmez sağ kalırsam dedi. Arifte ölmezsin anan öyle dedi dedi. Aşıklar ölmez dedi. Teklifin hemen ardından Arif hastane kapısından biri bize yardım etsin diyerek çıktı.

Bahar’a ne oldu? Evlenme teklifini kabul edince Bahar’a ne oldu? Bahar ölecek mi? Bu duygusal sahneden sonra herkes hastaneye koştu. Ama herkesten habersiz hastaneye gelen birisi daha vardı!

Kadın dizisinde Sarp Bahar’ın hastanede olduğunu öğrenince hastaneye koştu. Hatice, Ceyda,Arif ve Yeliz Sarp’ı gördüler. Ama Bahar’ın durumundan dolayı Sarp’a müdahale edemediler bile. Sarp çocuklarını gördü. Nisan ve Doruk babalarını gördüler. Sarıldılar. Baba ve çocukları yıllar sonra kavuştular. Ama şimdi de Bahar’ı yani annelerini kaybetme riski yaşıyorlar. Bahar’ın sağlık durumu düzelecek mi? Şirin ilik vermesin diye Suat Bey onu odaya kilitledi.  Şirin ilik vermeyecek mi? Bahar ölecek mi? Yoksa Şirin kaçmanın bir fırsatını bulacak ve son anda ilik verecek mi? göreceğiz.

Cem Adrian- Ben Seni Çok Sevdim şarkısı sözleri;

Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim
Belki zordur anlaması sessizliğimden
Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim
Sen oku kelimeleri gözlerimden

Ben seni çok sevdim
Belki zordur anlaması, sessizliğimden
Ben seni çok sevdim
Çok sevdim

Çok derin derin
Derin derin, derin derin
Derinlerimde ellerin
Bir armağan gibi Tanrı’dan bana
Kış güneşinde altın kirpiklerin

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2018