Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Hangi Rolde? Çiçek Rolünde.. Kadın dizisinde izlediğimiz Arif’in eski sevgilisi olarak tanıdığımız Berşan karakterine hayat veren Sahra Şaş artık yeni dizisinde rol alacak. Fox tv de yani aynı kazanlı farklı dizisi olan Bizim Hikaye kadrosuna katılıyor.

FOX TV sevilerek izlenen dizisi Bizim Hikaye yeni sezonunda kadrosuna yeni oyuncular katıyor. Bizim Hikaye yeni sezonunda yeni oyuncular devam edecek. Yeni sezon çekimlerine başlanan Bizim Hikaye dizisinde artık Sahra Şaş’ı da izleyeceğiz.

Bizim Hikaye dizisi Medyapım yapımcılığında yayınlanıyor. Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrollerini paylaştığı Bizim Hikaye dizisine katılan yeni oyuncu Sahra Şaş Kimdir? Sahra Şaş bilgilerini dizideki rolü karakterini paylaşmak için bu konumuzu açtık.

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye'de

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Hangi Rolde oynayacak belli oldu mu? Evet, Çiçek Rolünde..

Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde Sahra Şaş Kimdir? Bizim Hikaye dizisinde rol alan Sahra Şaş hangi rolde oynayacak? 1994 İstanbul doğumlu olan genç ve güzel oyuncu kısa süreli oyunculuk eğitimi aldı. Başarılı oyuncu hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve Tatar Ramazan adlı dizi ile oyunculuk hayatına başladı.

Sahra Şaş’ın rol aldığı diziler; Muhteşem Yüzyıl Kösem, Martı, Aşkın Dili Yok, Adını Kalbime Yazdım ve Çoban Yıldızı ve Kadın…

Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde Sahra Şaş’ın Kadın dizisindeki rolünü hatırlayalım; Arif’in eski sevgilisi nişanlısıydı. Ancak Arif’i en yakın arkadaşı ile aldattı ve bıraktı gitti. Arif’in en büyük düşmanı oldu. Yıllar sonra mahalleye döndü ve Arif’i geri kazanmak için Bahar’a kötü oyunlar oynadı. Evine uyuşturucu saklamak gibi… Ancak sonrasında kötü kişiliğini geride bırakmış gibiydi.

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde
Kadın Dizisindeki Berşan Bizim Hikaye'de hangi rolde

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde (1 Yorum)

  1. Kadın dizisinden tanıdığımız Sahra Şaş bizim hikaye kadrosuna dahil oldu
    Bizim Hikaye Eylül de yeni sezonu ile Fox tv’de..

Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2018