Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Hangi Rolde? Çiçek Rolünde.. Kadın dizisinde izlediğimiz Arif’in eski sevgilisi olarak tanıdığımız Berşan karakterine hayat veren Sahra Şaş artık yeni dizisinde rol alacak. Fox tv de yani aynı kazanlı farklı dizisi olan Bizim Hikaye kadrosuna katılıyor.

FOX TV sevilerek izlenen dizisi Bizim Hikaye yeni sezonunda kadrosuna yeni oyuncular katıyor. Bizim Hikaye yeni sezonunda yeni oyuncular devam edecek. Yeni sezon çekimlerine başlanan Bizim Hikaye dizisinde artık Sahra Şaş’ı da izleyeceğiz.

Bizim Hikaye dizisi Medyapım yapımcılığında yayınlanıyor. Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrollerini paylaştığı Bizim Hikaye dizisine katılan yeni oyuncu Sahra Şaş Kimdir? Sahra Şaş bilgilerini dizideki rolü karakterini paylaşmak için bu konumuzu açtık.

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye'de

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Hangi Rolde oynayacak belli oldu mu? Evet, Çiçek Rolünde..

Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde Sahra Şaş Kimdir? Bizim Hikaye dizisinde rol alan Sahra Şaş hangi rolde oynayacak? 1994 İstanbul doğumlu olan genç ve güzel oyuncu kısa süreli oyunculuk eğitimi aldı. Başarılı oyuncu hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve Tatar Ramazan adlı dizi ile oyunculuk hayatına başladı.

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Seda kimdir? (Dila’nın Yengesi) Ufak tefek cinayetlerdeki Esra

Sahra Şaş’ın rol aldığı diziler; Muhteşem Yüzyıl Kösem, Martı, Aşkın Dili Yok, Adını Kalbime Yazdım ve Çoban Yıldızı ve Kadın…

Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde Sahra Şaş’ın Kadın dizisindeki rolünü hatırlayalım; Arif’in eski sevgilisi nişanlısıydı. Ancak Arif’i en yakın arkadaşı ile aldattı ve bıraktı gitti. Arif’in en büyük düşmanı oldu. Yıllar sonra mahalleye döndü ve Arif’i geri kazanmak için Bahar’a kötü oyunlar oynadı. Evine uyuşturucu saklamak gibi… Ancak sonrasında kötü kişiliğini geride bırakmış gibiydi.

Kadın Dizisi Berşan (Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde
Kadın Dizisindeki Berşan Bizim Hikaye'de hangi rolde

 

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Anonim

    26 Ağustos 2018 at 15:03

    Kadın dizisinden tanıdığımız Sahra Şaş bizim hikaye kadrosuna dahil oldu
    Bizim Hikaye Eylül de yeni sezonu ile Fox tv’de..
    Sahra şaş bizim hikaye dizisi

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top