Kadın Dizisi Ceydanın oğlu Arda Kimdir, Arda Ne Zaman Diziye Girecek?

Kadın Dizisindeki Ceydanın oğlu olan ama henüz gösterilmeyen Arda merak konusu oldu. Kadın Dizisi Ceydanın oğlu Arda Kimdir, Arda Ne Zaman Diziye Girecek? soruları sorulmaya ve merak edilmeye başlandı. Bizde merak edenler için özellikle Ceydanın doğum günü için Ardaya hazırladıkları süsleri ve özentili odayı görüp kim bu arda nerede niçin yanında değil sorularını sorduk.

Kadın Dizisi Ceydanın oğlu Arda Kimdir Nerede, Arda Ne Zaman Diziye Girecek?

Oğlu Ardaya kavuşamak için büyük bir heyecan ve istek duyan Ceyda büyük bir hayal kırıklığı yaşadı… Oğlunun doğum günü için evini süsleyen ve çok güzel bir hazırlık yapmsına rağmen Büyük heyecanla oğlu Arda’ya kavuşmayı bekleyen Ceyda’nın şok yaşaması ve yıkıldığı o anlar Kadın son bölümünün en duygusal ve hüzünlü anlarından birisi oldu.

En merak edilen konulardan birisi de Ardanın kim olduğu ve Ceydanın çocuğu Ardayı kimin canlandıracağı kimin oynayacağı idi. Merak edilen bu konuda sorular yönelten izleyiciler Arda kimdir Ceydanın oğlu Arda Kadın dizisine ne zaman gelecek dahil olacak diye meraklı sorular yöneltmeye başladılar.

Bizde kısa bir araştırma yaparak Kadın Dizisi Ceydanın oğlu Arda Kimdir, Arda Ne Zaman Diziye Girecek? konusunda sizleri bilgilendirmek için bu konuyu açtık. Kısa süre sonra detaylı bilgileri sizlere sunacağız bu sayfada.

Kadın Dizisi Ceydanın oğlu Arda ya kavuştu. Hikmet Ceydanın annesini ikna etmeden alıp kaçırmıştır. Anneannesinde kalan Arda Ceydanın pavyonlarda çalışmasından dolayı annesi tarafından verilmiyordu. Hikmet annesine götüreceğim orada yaşayacak artık deyip Ardayı alıp gelmiştir annesi Ceydaya. İşte o sarılma anları:

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Kadın dizisinde Ceydanın otistik oğlu Arda gerçekten otistij mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.