Kadın dizisi Doruk Çeşmeli öldü mü? Nezir Doruku Öldürecek mi?

Kadın dizisi Doruk Çeşmeli öldü mü? Nezir Doruk’u Öldürecek mi? diye çok merak edenler oldu hemen yanıt verelim. Elbette Doruk Nezir tarafından annesinin yanından uzaklaştırıldı. Çünkü Sarp’ı cezalandırmak istiyordu Nezir, ama onu öldürmek yerine en sevdiği çocuklarına zarar vermeyi tercih eden Nezir dizinin en kötü karakteri oldu birden bire..

Fox TV ekranlarında 26 Mart Salı günü yayınlanacak olan kadın dizisinin 55. bölümde neler olacak Nezir Sarp’tan intikam almak isterken Doruk’u feda mı edecek annesi Bahar’ın elinden Doruk’u alan Nezir onu öldürecek mi diye merak ediyor Kadın dizisinin izleyicileri. Çünkü yeni bölüm fragmanında Sarp ağlıyor ve Doruk’un ölebileceği imasında bulunuldu.

Kadın Doruk ölecek mi nezir Doruk’u öldürdü mü?Kadın Doruk ölecek mi nezir Doruku öldürdü mü

Kadın dizisinde son bölümde Nezir ne yapacağını şaşırdı ve kendi çocuğunun ölümünden sorumlu tuttuğu Sarp’ı cezalandırmak için ona yöneldi ve çeşitli işkencelere başladı. Onu öldürmeyen fakat onun en yakınlarından başlayarak ölümden beter edileceğini söyleyen Nezir ilk hamlesini Bahar’ın elindeki Doruk’u olarak yaptı. önce Doruk ile yemek yiyen daha sonra da onu zorla alan Nezir büyük ihtimalle Doruk’a eziyet edecek ama öldürmeyecek.

Kadın dizisinin Gelecek hafta yayınlanacak olan 55. bölümünde Sarp oldukça üzgün ve Doruk’un resmini bağrına basmış bir şekilde bitkin bir halde görününce Doruk’un öldüğünü düşünmüş olabilirsiniz. Ancak Doruk dizi de oldukça sevilen bir karakter ve bu yüzden ölmesini beklemeyin, fakat Nezir gözünü iyice karartmıştır ve Sarptan intikam almak hırsıyla ona ve çocuklarına büyük eziyetler çektirecek.

Ali Semi Sefil’in canlandırdığı Kadın dizisinde oynayan Doruk ölecek mi nezir ne yapacak merak ediliyor. Merak edenlere minik bir ipucu verelim şimdiden. Nezir kötü bir karakter ama çocuklara ve kadınlara zarar vermeyen bir yapısı var. Kendi çocuğu öldüğü için bunun ne demek olduğunu nasıl bir acı olduğunu bildiği için Doruk’u öldürmeyecek. Ancak Sarpın kendi çocuğunu öldürdüğünü düşündüğü için intikam hırsıyla hareket edecek ama zarar vermeyecek.Kadın Doruk ölecek mi nezir ne yapacak
Kadın dizisinde Doruk karakterine hayat veren Ali Semi Sefil kimdir kısaca yazalım: 17 ocak 2013 tarihinde doğan yakışıklı minik oyuncumuz Ali Semi Sefil oldukça yetenekli ve kamera karşısında oldukça başarılıdır. Leyla Şirin ajansına bağlı olarak çalışmakta olan ve henüz 5 yaşında olmasına rağmen Kadın dizisinde Bahar ve Sarpın oğlu Doruk rolünde gösterdiği performansla izleyiciler tarafından oldukça beğeni toplamıştır.

Kadın dizisi Doruk diziden çıkacak mı öldü mü? Kadın dizisi Doruk diziden çıkacak mı öldü mü

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2019