Kadın Dizisi Ece Kimdir? Baharın Üvey Kardeşi Ece hakkında bilgiler

Kadın dizisinde heyecanlı yeni bölümler devam ediyor.. Kadın Dizisi Ece Kimdir? Baharın Üvey Kardeşi Ece hakkında bilgilerini sizlere aktaracağız.. Yeni bölümde Baharın kızı olan Ece ile tanıştı Hatice hanım.. Kadın Dizisi Ece Kimdir? Baharın Üvey Kardeşi Ece hakkında bilgileri sizlerle buradan paylaşacağız..

Kadın Dizisinde Ece rolü Kimdir? Baharın Üvey Kardeşi olan Ece hakkında bilgiler resimler

Kadın dizisinde Bahar karakterine o kadar benziyor ki Ece gerçekten de kardeşi gibi duruyor. Eve Hatice hanımın eski kocasının kızı yani Baharın adını aldığı Haticenin kocasının yani Hamdinin sevdiği kadın olan Baharın kızıdır. Hamdi daha sonra Hatice ile evlenmiş ama Bahara olan aşkından dolayı büyük kızının adını da Bahar koymuştur.

Hamdi intihar ettikten sonra Bahara babannesi ve dedesi bakmıştır.  Baharın kızı Ece de dizide oldukça güzel bir rolde izleyici karşısına çıkmaya başladı. Ece gelecek bölümlerde de sık sık dizide sahne alacak. Kadın Dizisi Ece Kimdir? sorusuna ilerleyen dakikalarda daha geniş bilgiler yazacağız, lütfen sayfamızı yenileyin arasıra..

Kadın Dizisi Ece Kimdir? sorusuna verilecek ilk cevap aşağıdaki resimde gördüğünüz üzere Hatice ile Ecenin karşılaşmasıdır. Hatice Eceden aldığı saç teli ile Baharın kardeşi olup olmadığını doktora danışmış ve Dna testi yaptırmanın yolunu bulmuştur. Ece ile Bahar biyolojik olarak kardeş mi ileriki bölümlerde izleyip göreceğiz..

Kadın Dizisinde Baharın kardeşi Ece Kimdir gerçek adı soyadı nedir hangi okula gidiyor hangi şehirde yaşıyor yaşı boyu kilosu nedir oyunculuğa ne zaman başladı? Kadın Dizisi Baharın kardeşi Ece resimleri instagram hesabı nedir kaç yıldır oyunculuk yapıyor hangi ajansa bağlı olarak çalışıyor hepsi bir süre sonra burada olacak:

Kadın dizisindeki Ece gerçek adı Büşra Tut isimli oyuncudur… 11 Nisan 1992 de İstanbulda doğan güzel oyuncu Anadolu Üniversitesinde Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce herhangi bir dizide görmediğimiz Büşra Tut’un instagram adresini merak edenler için hemen yazalım: https://www.instagram.com/bratut/

Kadın Dizisi Ece rolü Büşra Tut isimli oyuncudur.. Büşra Tut İnstagram resimleri burada:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2018