Kadın Dizisi Emre Kimdir? Ceyda’nın Oğlu Arda’nın Babası Adı Bilgileri

Kadın Dizisi Emre Ceydanın Oğlunun Babası Kimdir Oynuyor Bilgileri… Kadın dizisinde Ceyda’nın özel hayatına pek yer verilmedi bu zamana kadar. Sadece bir oğlunun olduğu gösterildi. Oğluna annesi bakıyor ve Ceyda’ya göstermiyor seni bilmeyecek diyor. Çünkü Ceyda’nın hayatını kötü bir kadın olarak kazanmasını annesi istemiyor. Bu yüzden de oğlunu ondan uzak tutuyor. Ama Ceyda artık öyle bir insan değil. Bu yüzden de Ceyda ve oğlunun hayatına yer verilebilir ilerleyen bölümlerde.

Faruk Bayhan ile Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği, Nadim Güç’ün yönettiği ve Hande Altaylı’nın senaryosunu yazdığı Kadın dizisinin en önemli oyuncularından olan Ceyda’nın çocuğunun babası Emre karakterinin katılacağı konuşuluyordu. Bu gerçekleşti. Ceyda’nın çocuğu Arda’nın babası Emre Kimdir Bilgileri?

Kadın dizisinde Ceyda’nın bir oğlu olunca herkes babası nerede diye merak etmişti. Bu merak artık gideriliyor. Bu zamana kadar oğlunun babasından hiç bahsedilmemişti. Diziye katılan yeni oyuncu Ceyda’nın oğlunun babası olarak katılıyor. Bu sayede Ceyda’nın hayatı daha detaylı olarak anlatılacaktır. Uzun zamandır Ceyda’nın hayatının anlatılması bekleniyordu. Kadın dizisinde başrol Bahar ve çocuklarının hayatı olsa da dizide yer alan her kadının kendine özel bir hikayesi var.

Kadın dizisinde Ceyda’nın özel hayatı anlatılırken çocuğunun babası ortaya çıkıyor. Ceyda’nın oğlu Arda’nın babası bu zamana kadar neredeydi? Neden şimdi ortaya çıktı ve Ceyda ile tekrar bir ilişkisi olacak mı? Ceyda oğlu Arda ve babası Emre arasında neler olacak? İlerleyen bölümlerde göreceğiz. Kadın dizisine yeni katılan Emre Kimdir? Hangi oyuncu canlandıracak?

Kadın dizisinde Emre’yi canlandıracak olan oyuncu Ahmet Rıfat Şungar oldu. Kadın dizisinde Emre karakteri tahminimizce Ceyda’nın kocası değildir. Sadece çocuğunun babasıdır.

Kadın dizisinde Emre karakterini canlandıracak olan Ahmet Rıfat Şungar Kimdir Bilgileri;

Ahmet Rıfat Şungar 1973 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2006 yılında Janjan isimli yapım ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Hatırla Sevgili, Es- Es, Üç Maymun ve bir çok yapımda rol almıştır. Başarılı oyuncu rol aldığı yapımlarla hem yurt içi hem yurt dışında tanınmıştır. Ahmet Rıfat Şungar Kadın dizisinde Ceyda’nın oğlu Arda’nın babası Emre rolünü canlandıracak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2018