Kadın Dizisi Final Tarihi Son Bölüm Analizi Konusu? Kadın Dizisi 61. Bölüm Analizi Ne Zaman Bitiyor

Kadın Dizisi 61. Bölüm Analizi

Şirin’in Sarp’la Çekilmiş fotoğraflarını bir anlık sinirle Bahar’a gönderen Pırıl ne yapacağını bilemez Suat ise bu  fotoğrafların Bahar’ın eline geçmesini hiç istememektedir Çünkü Sarp’ın artık Pırıl’a dönme ihtimaline bile tahammülü yoktur Şirin’in tekrar Sarp’a ilgi duyduğunu Düşünmek bile istemeyen Hatice içten içe çok korkmaktadır böyle bir şey tekrarlanması ailesine çok büyük zararlar verecektir Ceyda’dan bir oğlu olduğunu düşünen Emre ise bunu açık açık sormaya karar verir Sarp’la hep kavga halinde olmaktan artık çok sıkılan Bahar ise her şeye bir nokta koymaya karar verecektir.

Kadın Dizisi Final Tarihi Son Bölüm Analizi Konusu? Kadın Dizisi 60. Bölüm Analizi Ne Zaman Bitiyor

Salı günü 19.00 da sevenlerini ekrana kitleyen Kadın dizisi ne zaman final yapıyor? erken final mi olacak sezon finali mi yoksa yeni sezon da da Kadın dizisini ekranlarda görebilecek miyiz bunlar merak konusu. Bu akşam 19.00 da yayınlanacak olan 59. bölüm ile beraber finale yaklaşan kadın dizisinde neler olacak bunları da değerlendireceğiz.

Yeni bölüm fragmanında bu akşam Şirin bir gerçeği öğreniyor ve Ceydanın oğlunun Emre nin oğlu olduğunu öğrenince Ceyda ya yüklenmeye başlıyor.

Kadın dizisinin bu akşam ki son bölümün de Ceyda ve Emrenin oğullarını öğrenen Şirin akşam kıyameti koparacağa benziyor.

Kadın Dizisinin Ne Zaman Final Yapacak?

Akşam 19.00 da ekranlarımız da olacak Kadın dizisi geçtiğimiz haftaların reyting sonuçlarını incelediğimiz de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın hemen altında 8,51 lik bir reyting puanına sahip bu aslına bakarsanız diziler arasında kötü bir reyting değil. Sezonun başından beri 59 bölümlük macera da Kadın dizisi gayet başarılı gitti.

28 Mayıs Salı günü SEZON FİNALİ yapmasını bekliyoruz.

Kadın dizisi yeni sezon da da aynı gün ve saatinde ekranlarda olacak gibi gözüküyor yapım firması ve kanal ile alakalı bir gelişme olmadığı sürece KADIN dizisi takipçilerinin içi rahat olsun.

Kadın Dizisi 62. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2019